słabszy silnik 1,4ABD

Wszystkie informacje o silnikach benzynowych.

Moderator: Moderator

słabszy silnik 1,4ABD

Postprzez bucket » 1 maja 2013, o 11:58

Witam mam problem ze swoim variantem otóż to:

Jak go kupiłem śmigał mega dobrze ostatnimi czasy zrobił się słabszy wkręca się słabo/słabiej na obroty. myślałem że to kopułka palec ale one sa w bdb stanie więc odpada lecz czyjnik halla jest cały popękany i widać styki :( pytanie czy to mogą byc świece,kable czy halla ? czy przestawił sie zapłon ? z góry bardzo dziękuje sprawa pilna gdyż autkiem pracuje na codzień i musi być sprawne w pełni


DODAM ŻE auto posiada katalizator i jest pelny nie przebity
Pozdro Bucket

Low and Slow
bucket
Czytacz
 
Posty: 35
Dołączył(a): 19 kwi 2013, o 07:45
Lokalizacja: Gdańsk

słabszy silnik 1,4ABD

 

Postprzez trollu » 1 maja 2013, o 12:44

heh powróżyć z kart czy z fusów?

skoro piszesz że hall jest popękany to na co się oglądać? kwalifikuje się do wymiany. a co do kabli i świec - kiedy je ostatnio zmieniałeś? jaka firma? kable idzie łatwo sprawdzić czy nie mają przebicia co nie zmienia faktu że jak mają już x lat to i tak na nie pora. co do zapłonu to tylko lampa stroboskopowa prawdę Ci powie
Sarkazm - ponieważ strzelanie do idiotów jest wciąż nielegalne.
Avatar użytkownika
trollu
VIP
 
Posty: 2503
Dołączył(a): 27 sie 2010, o 13:03
Lokalizacja: SKL/Cz-wa
Rocznik: 0
Silnik: byl ADY jest M52TUB28
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: kombi

Postprzez bucket » 1 maja 2013, o 20:07

pytam bo może ktoś już miał takie objawy albo coś ? kabli nie zmieniałem ani świec auto mam od niecałego miesiąca

[ Dodano: 2013-05-06, 23:03 ]
sprawa wsumie wyjaśniona w 90% :) wyprzedziłem zapłon o pare stopni i auto zapiernicza jak wczesniej :) teraz musze poprawić kolektor wydechowy bo niestety sruba sie urwała i została w głowicy i wtedy jeszcze raz regulacja :)
Pozdro Bucket

Low and Slow
bucket
Czytacz
 
Posty: 35
Dołączył(a): 19 kwi 2013, o 07:45
Lokalizacja: Gdańsk


- - -



Powrót do Silniki benzynowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości