Silnik gaśnie przy spadku obrotów - zmiana biegów

Wszystkie informacje o silnikach benzynowych.

Moderator: Moderator

Silnik gaśnie przy spadku obrotów - zmiana biegów

Postprzez greg27 » 26 lis 2007, o 13:46

Problem wygląda następująco: jak silnik sie rozgrzeje - ok 70 stopni ponieważ prawdopodobnie siedzi termostat co mam zamiar usunąć w pierwszej kolejności - silnik gaśnie gdy zmieniam biegi, na wolnych obrotach trochę nierówno chodzi i również zdarzyło mu sie zgasnąć. Problem nie występował gdy zrobiłem na raz ok 25 km, pojawił się po zrobieniu ok. 50 km. Mam założony filtr stożkowy w związku z czym wyjęta jest obudowa oryginalnego filtra i zaślepione przewody podciśnieniowe od klapki ciepłego powietrza, czy może mieć to wpływ na powyższy temat a jeżeli to który element??? Zabrudzony filtr powietrza(wymieniony stożek ok 15 000km temu), filtr paliwa??? A może coś zupełnie innego???[shadow=black][/shadow]
greg27
Berbeć
 
Posty: 6
Dołączył(a): 25 lis 2007, o 02:16
Lokalizacja: Wrocław

Silnik gaśnie przy spadku obrotów - zmiana biegów

 

Postprzez hombre997 » 28 lis 2007, o 12:25

jesli autko z gazem to prawdopodobnie membrany reduktora do wymiany-jesli benzynka to przeczyscilbym gaznik np w ropie....
hombre997
Berbeć
 
Posty: 3
Dołączył(a): 15 lis 2007, o 09:27
Lokalizacja: Czarny Dunajec

Postprzez swiety7 » 28 lis 2007, o 20:13

Witam
Ja miałem podobne objawy, pojechałem do mechanika a on powiedział ze komputer prawdopodobnie zwariował i żeby odpiąć klemę na kilka minut od akumulatora, komputer sie zresetował i było wszystko OK
swiety7
Berbeć
 
Posty: 2
Dołączył(a): 28 lis 2007, o 20:08
Lokalizacja: Dąbrowa Tarnowska


- - -



Powrót do Silniki benzynowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości