Silnik AEX czyli pełny wtrysk- probllem

Wszystkie informacje o silnikach benzynowych.

Moderator: Moderator

Silnik AEX czyli pełny wtrysk- probllem

Postprzez bartek22 » 14 gru 2012, o 13:15

witam
Mam w swoim aucie kod silnika AEX i takiego też szukam i znalazłem w ogłoszeniu taki silnik o takiej pojemności AEX i dzownie do gościa upewniam sie czy to pełny wtrysk a on mówi ze to nie jest pełny wtrysk? już nie rozumiem jak może nie byc pełny wtrysk skoro KOd silnika mówi sam za sibie że to pełny wtrysk a napisał AEX i twierdzi ze to nie jest pełny wtrysk. CO mówicie na to? bo ja już zgłupiałem albo ja coś źle sobie tłumacze
Avatar użytkownika
bartek22
Czytacz
 
Posty: 57
Dołączył(a): 10 cze 2012, o 15:40
Lokalizacja: FZA

Silnik AEX czyli pełny wtrysk- probllem

 

Postprzez mariusz325 » 14 gru 2012, o 13:20

Kolego też mam AEXa i coś mi sie wydaje że to mono wtrysk. To są zwykłe motory z Caddy,Inca,Polo Ibiza itd.
Avatar użytkownika
mariusz325
Gaduła
 
Posty: 488
Dołączył(a): 18 gru 2011, o 12:23
Lokalizacja: SMI
Rocznik: 1996
Silnik: 1900
Paliwo: ON
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez bartek22 » 14 gru 2012, o 13:27

mariusz325 napisał(a):Kolego też mam AEXa i coś mi sie wydaje że to mono wtrysk. To są zwykłe motory z Caddy,Inca,Polo Ibiza itd.



no to po czym mam poznac stwierdzić jaki mam? na nalepce mam AEX czyli cały czas mysle ze to pełny wtrysk
Avatar użytkownika
bartek22
Czytacz
 
Posty: 57
Dołączył(a): 10 cze 2012, o 15:40
Lokalizacja: FZA

Postprzez trollu » 14 gru 2012, o 13:51

kolejny temat bez sensu o tym samym. Myślenie nie boli a google nie gryzie. Na allegro można kupić listwę wtryskową do AEX czyli odpowiedź jest jedna. jak nie jesteś pewny to otwórz maskę i poszukaj listwy wtryskowej u siebie.
wszystko masz na forum i irytujące jest to ciągłe pisanie bez sensu.
jeszcze jeden głupi temat i dostaniesz 3 ost, będziesz miał wczasy od pisania na forum
Sarkazm - ponieważ strzelanie do idiotów jest wciąż nielegalne.
Avatar użytkownika
trollu
VIP
 
Posty: 2503
Dołączył(a): 27 sie 2010, o 13:03
Lokalizacja: SKL/Cz-wa
Rocznik: 0
Silnik: byl ADY jest M52TUB28
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: kombi


- - -



Powrót do Silniki benzynowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości