Witam
Mam pytanie.Czy ma ktoś zdjęcie silnika 1.6 AEE? Chodzi mi dokładnie o filtr powietrza i jego podłączenia. Dochodzą do niego wąż od odmy i od osłony kolektora wydechowego.Nie mogę nigdzie znaleść czy czasem nie dochodzi jeszcze do niego cieniutka rurka a dokładnie do termostatu który jest wbudowany i odpowiedzialny jest za ciepłe i zimne powietrze podawane do przepustnicy.
Jeśli ktoś ma fotkę lub ma taki silnik to proszę o informację, jeśli macie taką rurkę to skąd, dokąd ona przychodzi.Myślę że przy każdym filtrze jest to o czym piszę.Cieniutka rurka.
Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Moderator: Moderator
Posty: 4
• Strona 1 z 1
Do filtra powietrza w AEE podłącza się tylko odmę od spodu. Z boku wychodzi zaś końcówka z termostatem do którego podłączona powinna być rura znad kolektora wydechowego. Termostat to taka kwadratowe zwężenie na wejściu do filtra i on odpowiada za ciepłe/zimne powietrze. Nie ma tam żadnej cienkiej rurki.
- michaal
- Badacz tematu
- Posty: 349
- Dołączył(a): 21 kwi 2009, o 17:37
- Lokalizacja: Mierzyce/Wieluń
Ja też nie mam żadnej rurki ale zasugerowałem inną obudową filtra też od golfa 3 i ona miała taką cieniutką rurkę która dochodziła do termostatu.Zdziwiło mnie to że u mnie tego nie ma tym bardziej że u mnie przy termostacie jest mały otwór który pasuje mi do średnicy tej rurki którą widziałem w tamtej obudowie.Na zielono zaznaczyłem otwór który mam w swojej obudowie i nie wiem czy czasem tam powinna być ta rurka którą widziałem. 

-

dycha - Czytacz
- Posty: 46
- Dołączył(a): 21 sie 2008, o 20:29
- Lokalizacja: Gdynia
-

rufi89 - Badacz tematu
- Posty: 202
- Dołączył(a): 7 lut 2011, o 10:53
- Lokalizacja: Międzybrodzie / Żywiec
Posty: 4
• Strona 1 z 1
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości