Rozrząd i wymiana pompy

Wszystkie informacje o silnikach benzynowych.

Moderator: Moderator

Postprzez k-m-r1 » 21 sie 2014, o 22:23

na 90 % simering


czujniki sąz innej strony bloku tu widac wydech


opcja 1 cieknie spod klawiatury
opcja 2 cieknie z simeringu do wymiany koszt około 9zł do 16 oryginał

te same wymiary simeringu ale sklep techniczy koszt max 2 zł

wymiana zdjąc trzeba cały rozrzad obudowe koło paska i wydłubać stary osadzić nowy zmontować sprawdzic czy pasek ok sprawdzic znaki i testować z 2 godz i 2 browary jak wspominałem mechanik do D a nie mechanik robi to co umie i łasi sie na kase

ps robi coś to poproś o stare czesci to co wymieniał bo znam takich co wymieniają lub nie a Ty płacisz czasem wkłądają Twoje czesci do innej fury ....

[ Dodano: 2014-08-21, 21:25 ]
ps umyj to jakimśzmywaczem do hamulców lub przetrzyj naftą spirytusem czymść co zmyje olej


przygladałem sie i na 99% procent spod klawiatury
na 90% simering miałem taki sam wyciek

nowa uszczelka pod pkrywe i dalej ... dopiero czerwony sylikon uspokoił sytuacje
Polska wersja programu MACH3 cnc---- Makra do palników ,magazynków, THC, OHC---- EKRANY dla firm i producentów maszyn ---- budowa sprzedaż maszyn Plazmy, Elektrodrążarki, Frezarki ,Tokarki, Gietarki, inne maszyny
Avatar użytkownika
k-m-r1
Weteran
 
Posty: 2080
Dołączył(a): 24 sie 2008, o 18:48
Lokalizacja: OOL DW Praszka Wrocław

 

Postprzez puma » 22 sie 2014, o 13:45

Ale jakby to było z klawiatury to czy wyciek nie byłby od góry?

[ Dodano: 2014-08-22, 15:01 ]
k-m-r1 napisał(a):na 90 % simering


czujniki sąz innej strony bloku tu widac wydech


opcja 1 cieknie spod klawiatury
opcja 2 cieknie z simeringu do wymiany koszt około 9zł do 16 oryginał

te same wymiary simeringu ale sklep techniczy koszt max 2 zł

wymiana zdjąc trzeba cały rozrzad obudowe koło paska i wydłubać stary osadzić nowy zmontować sprawdzic czy pasek ok sprawdzic znaki i testować z 2 godz i 2 browary jak wspominałem mechanik do D a nie mechanik robi to co umie i łasi sie na kase

ps robi coś to poproś o stare czesci to co wymieniał bo znam takich co wymieniają lub nie a Ty płacisz czasem wkłądają Twoje czesci do innej fury ....

[ Dodano: 2014-08-21, 21:25 ]
ps umyj to jakimśzmywaczem do hamulców lub przetrzyj naftą spirytusem czymść co zmyje olej


przygladałem sie i na 99% procent spod klawiatury
na 90% simering miałem taki sam wyciek

nowa uszczelka pod pkrywe i dalej ... dopiero czerwony sylikon uspokoił sytuacje

Dobry jesteś :-D
Punkcik dla ciebie :roll: Cieknie spod klawiatury. Mechanik tak powiedział.

[ Dodano: 2014-08-22, 15:08 ]
Wyciek jest spod klawiatury. Poprzedni pajac spaprał robotę :cenzura: :cenzura: :cenzura: :cenzura: Kto robił tych mechaników? :lol:
Zmieniłem mechanika i od razu inaczej podchodzi do sprawy. Dzięki wielkie wszystkim za pomoc. Rozrząd będzie w poniedziałek zmieniony. Koszt całości usługi 350 części SKF. Można? :-P Jak widać tak! :super:
puma i wszystko jasne;)
Avatar użytkownika
puma
Badacz tematu
 
Posty: 182
Dołączył(a): 31 sty 2008, o 15:59
Lokalizacja: Dolnośląskie
Rocznik: 1994
Silnik: 1.6 ABU
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Silniki benzynowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości