Pytanie o przewody zapłonowe

Wszystkie informacje o silnikach benzynowych.

Moderator: Moderator

Pytanie o przewody zapłonowe

Postprzez bojfrend1 » 7 wrz 2014, o 09:35

możecie mi podpowiedzieć jakieś konkretne przewody zapłonowe do golfa 3 1,8 90km najlepiej linki do sklepów internetowych. Drugie pytanie chciałbym zregenerować tylne zaciski hamulcowe czy są dostępne na rynku jakieś zestawy naprawcze ?
bojfrend1
Czytacz
 
Posty: 35
Dołączył(a): 20 cze 2012, o 20:17
Lokalizacja: Hajnówka

Pytanie o przewody zapłonowe

 

Postprzez MiroGti » 7 wrz 2014, o 09:55

bojfrend1 napisał(a): jakieś konkretne przewody zapłonowe do golfa

Tylko Beru panie ;-) a regeneracje zacisków sam se zrobisz najlepiej :-)
moj-golf/black-mk3-by-mirogti-t68213.html

Samochód jest dopiero wtedy szybki, kiedy rano stoisz przed nim i boisz się go otworzyć.
Nadsterowność wzbudza strach w pasażerach. Podsterowność – w kierowcy.
Jeżeli wszystko jest pod kontrolą jedziesz zbyt wolno.
Avatar użytkownika
MiroGti
Forumowy wyjadacz
 
Posty: 856
Dołączył(a): 28 sty 2014, o 20:04
Lokalizacja: KDA
Rocznik: 97
Silnik: 2.0 AGG GTI
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez bojfrend1 » 7 wrz 2014, o 10:24

jak możesz podać jakieś linki do tych przewodów byłbym wdzięczny a co do regeneracji to oczywiście zrobię sam tylko problem w tym że nie wiem gdzie dostać mogę tłoczek i nowe gumki
bojfrend1
Czytacz
 
Posty: 35
Dołączył(a): 20 cze 2012, o 20:17
Lokalizacja: Hajnówka

Postprzez MiroGti » 7 wrz 2014, o 10:41

Beru tak wyglądają Obrazek
i takie se pozamawiaj nie bierz taniochy ,później się odpłaca szukaniem żeby silnik równo chodził np po deszczu , a co do tłoczków w sklepie bez problemu kupisz tylko trzeba wiedzieć jaki masz system hamulców chodzi o np Lucas ,Bosch itp
moj-golf/black-mk3-by-mirogti-t68213.html

Samochód jest dopiero wtedy szybki, kiedy rano stoisz przed nim i boisz się go otworzyć.
Nadsterowność wzbudza strach w pasażerach. Podsterowność – w kierowcy.
Jeżeli wszystko jest pod kontrolą jedziesz zbyt wolno.
Avatar użytkownika
MiroGti
Forumowy wyjadacz
 
Posty: 856
Dołączył(a): 28 sty 2014, o 20:04
Lokalizacja: KDA
Rocznik: 97
Silnik: 2.0 AGG GTI
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez Paweu » 9 wrz 2014, o 15:18

MiroGti napisał(a):Beru tak wyglądają [url=http://images67.fotosik.pl/156/af705e8037bef90dm.jpg]Obrazek[/URL]
i takie se pozamawiaj nie bierz taniochy ,później się odpłaca szukaniem żeby silnik równo chodził np po deszczu , a co do tłoczków w sklepie bez problemu kupisz tylko trzeba wiedzieć jaki masz system hamulców chodzi o np Lucas ,Bosch itp


i średnice tłoczka..


A co do nagabywania na beru to się nie odniosę.
Poza tym zły dział. Przeniosłem.
Avatar użytkownika
Paweu
Members
 
Posty: 4281
Dołączył(a): 6 maja 2011, o 17:34
Rocznik: 1111
Silnik: 0.8
Paliwo: CNG
Nadwozie: cabrio

Postprzez pablomed » 10 wrz 2014, o 14:34

bojfrend1, co do tylnych hamulców tarczowych, przeglądnij sobie forum dowiesz się o wadach tych zacisków i że czasem nie da się zregenerować (wyciek przy osi ręcznego) i lepiej kupić z golfa IV komplet,
Jeskli zdecydujesz się na zmianę uszczelek gumowych to sa komplety naprawcze, przestrzegam - nie kupuj najłatwiej dostępnych w sklepach zestawów od firmy Autofren, jakość ich gumy jest badziewna starczają na 2 lata maks szczególnie osłony zewnętrzne tłoczka. Szukaj z ATE na przykład , wszystko sobie wyszukasz na stronie intercarsu i po numerze zamówisz w sklepie lub kupisz przez net..
pablomed
Members
 
Posty: 5992
Dołączył(a): 3 sie 2008, o 18:01
Lokalizacja: małopolskie

Postprzez Jacek1916 » 11 wrz 2014, o 12:32

przewody zdecdydowanie beru.Polecam tego allegrowicza http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=334850

kupowałem u niego przewody,kopułke i palec ma dobre ceny.jestem zadowolony z tych rzeczy Zadzwoń do niego poleci Ci jakie przewody pasuja do Twojego modelu.
Jacek1916
Berbeć
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2 paź 2012, o 16:59
Lokalizacja: Warszawa


- - -



Powrót do Silniki benzynowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości