Przepływomierz 2.0 AGG

Wszystkie informacje o silnikach benzynowych.

Moderator: Moderator

Przepływomierz 2.0 AGG

Postprzez Marek » 2 paź 2013, o 22:09

Cześć,

Wziąłem się za czyszczenie przepływomierza i teraz auto mi na benzynie nie chodzi, falują obroty i gaśnie. Na gazie wszystko w porządku...
Czujnik temperatury jest nowy.
Wydaje mi się że po prostu zjebcałem przepływomierz... Ew. inny pomysł ?

Konkretna prośba jak ktoś posiada 2.0 8v 115km AGG... Jest szansa, żeby pożyczyć na 5 min cały przepływomierz, sprawdziłbym tylko czy pomoże, bo jak by miało nie pomóc to nie ma sensu żebym kupował.
Ma ktoś może taki silnik ? Gdzieś z okolicy Wodzisławia, Rybnika itd... Ew. ktoś może z tych okolic tym handluje ? Bo jeżeli okazałoby się, że to przepływomierz to bym go też od razu kupił :)
Avatar użytkownika
Marek
VIP
 
Posty: 296
Dołączył(a): 26 wrz 2013, o 22:24
Lokalizacja: Wodzisław Śl.

Przepływomierz 2.0 AGG

 

Postprzez pablomed » 3 paź 2013, o 13:41

MarekSWD, zanim kogoś znajdziesz: wejdź sobie w dowolny katalog w internecie i sprawdź w jakich jeszcze silnikach montowany jest taki sam przepływomierz, łatwiej znadziesz "pożyczkodawcę".
Sprawa z czyszczeniem przepływki nie jest taka prosta, zdzierając brud zdzezerasz z nim trochę metalu przewodzącego, takie czyszczenie nie zawsze się udaje więc nic dziwnego gdyby był do wymiany
pablomed
Members
 
Posty: 5992
Dołączył(a): 3 sie 2008, o 18:01
Lokalizacja: małopolskie

Postprzez Marek » 3 paź 2013, o 22:58

Dzięki za radę :)
Tak też zrobiłem i okazało się że w i w niektórych audi był taki przepływomierz i w passkach... :)
Avatar użytkownika
Marek
VIP
 
Posty: 296
Dołączył(a): 26 wrz 2013, o 22:24
Lokalizacja: Wodzisław Śl.


- - -



Powrót do Silniki benzynowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości