Problemowa vr6

Wszystkie informacje o silnikach benzynowych.

Moderator: Moderator

Problemowa vr6

Postprzez MikiHC » 22 gru 2016, o 19:55

Witam, mam problem ze swoją vr6, jesli nie ten dział to prosze o przeniesienie do odpowiedniego,żadko prosze o pomoc ale w tym wypadku już nie mam pomysłów.! A wiec od początku:

Mam golfa vr6 92r. Silnik po zakupie(rok temu) został wyciągnięty, zostal wyremontowany wymienione wszystkie części(tylko z aso) rozrządy,świece,przewody, kopułki palce czujniki. Jeździło cudnie!

Od jakiegoś czasu auto zaczęło dużo palić, obroty na zimnym skaczą, po nagrzaniu trzymają sie w okolicy 800. Na jałowym biegu przy dodaniu gazu lekko go trzęsie i słychać jak by nie pail na wszystkie gary. Podczas jazdy nie zależnie czy zimny czy ciepły szarpie przy dodawaniu gazu od 850-2000obrotow potem idzie normalnie ale spalanie nie spada(około 19-23l pokazuje komputer). Zbiorniczki czyste bez oleju, na bagnecie tylko olej który wymieniam co 20tys. Usunięte błędy, wymienione na nowo przewody,kopułki świece, nowy przepływomierz a objawy w dalszym ciągu nie ustają. Zdaza sie ze przez kilka naście km pojedzie normalnie, chodzi równo ale pózniej wraca do jego nie naturalnej pracy.

Podpowiedzcie mi prosze co to moze byc ? Brak pomysłu a wydawać coraz to większej kasy na ślepca nie ma sensu.


Pozdrawiam
MikiHC
Berbeć
 
Posty: 14
Dołączył(a): 22 paź 2011, o 19:32
Lokalizacja: Katowice

Problemowa vr6

 

Re: Problemowa vr6

Postprzez Thorsten » 22 gru 2016, o 23:00

Czujnik temperatury cieczy?
MK3
"I'd rather lose by a mile because i built my own car,
than win by a inch because someone else built it for me.
Your car is your story. Don't let someone else write the book."
Avatar użytkownika
Thorsten
Moderator Globalny
 
Posty: 1048
Dołączył(a): 2 cze 2013, o 16:17
Lokalizacja: BKL
Rocznik: 1996
Silnik: 1.6 AEE
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Re: Problemowa vr6

Postprzez MikiHC » 23 gru 2016, o 11:42

Thorsten napisał(a):Czujnik temperatury cieczy?


Wymieniony, tylko cały czas sie zastanawiam jaki on ma wpływ na taka prace silnika w tym zakresie obrotów?
MikiHC
Berbeć
 
Posty: 14
Dołączył(a): 22 paź 2011, o 19:32
Lokalizacja: Katowice


- - -



Powrót do Silniki benzynowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google Adsense [Bot] i 12 gości