problem z wiatrakiem

Wszystkie informacje o silnikach benzynowych.

Moderator: Moderator

problem z wiatrakiem

Postprzez Kamillios » 28 paź 2007, o 17:32

Witam wszystkich.mam mały problem,mianowicie wiatrak w moim golfie nie kręci i silnik łapie mi 100 stopni celsjusza.czy to wina kabli? proszę o radę i z góry dziękuję.
Kamillios
Berbeć
 
Posty: 1
Dołączył(a): 24 paź 2007, o 14:34
Lokalizacja: Suwałki

problem z wiatrakiem

 

Postprzez Docent » 28 paź 2007, o 20:01

Proponuję sprawdzić termostat, czujnik temperatury, bezpieczniki, zanieczyszczenie chłodnicy. A najlepiej jeżeli nie jesteś z zamiłowania mechanikiem to od razu jedź do jakiegoś warsztatu ;) I nie polecam Ci jeździć z taką temperaturą, bo może być później przykro. Pozdrawiam
Docent
Berbeć
 
Posty: 18
Dołączył(a): 28 paź 2007, o 16:57
Lokalizacja: Świdnica

Postprzez kachula24 » 29 paź 2007, o 12:32

Witam, w moim też grzała się woda. Dowiedziałam się, że to może być zepsuty termostat, ale mechanik powiedział mi, że w dwóch miejscach są wycieki wody i w pierwszej kolejności to trzeba naprawić, a dopiero po tym sprawdzić, czy woda dalej się grzeje, bo możliwe że jak woda "wyciekała" sobie i było jej mało, to układ mógł być zapowietrzony i dlatego nie otwiera się termostat.. No i miał rację. Wymienił mi króciec wody w dwóch miejscach (czy coś takiego). Po zlikwidowaniu wycieków i zalaniu płynu na razie (odpukać) jest git. Pozdrawiam :-)
kachula24
Berbeć
 
Posty: 2
Dołączył(a): 7 maja 2007, o 18:44
Lokalizacja: lubuskie

Postprzez Kryst88 » 18 lis 2007, o 09:14

Witam. Sprawdź tak jak napisali koledzy, i mam nadzieje ze pomoze, ew. może to być silnik wentylatora.... jest łatwo go samemu wymienić, oczywiscie jesli masz chęci hehe, jesli to nie elektryk. Pozdrawiam
Kryst88
Czytacz
 
Posty: 133
Dołączył(a): 5 paź 2007, o 08:38
Lokalizacja: Żory


- - -



Powrót do Silniki benzynowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 4 gości