Moderator: Moderator
Posty: 8
• Strona 1 z 1
problem z pływakiem?
witam. posiadam VW GOLF 3 1.6 75KM i mam mały problem. otóż od niedawna coś dzieje się z pływakiem(?). myślę, że to może być to, ponieważ raz wskazówka pokazuje mi pół baku, a raz zjeżdża na 'żydka'. proszę o pomoc!
- DaniPryxon
- Berbeć
- Posty: 4
- Dołączył(a): 29 kwi 2012, o 22:55
- Lokalizacja: Szczecin
hehe mam to samo również chciał bym wiedzieć coś na ten temat. jadąc na zakrętach zmienia mi sie poziom ropy w baku czy jest tak w każdym golfie czy mam coś uszkodzonego. nie spotkałem się z czymś takim w żadnym aucie tylko u mnie i u mojego ojca jest tak samo skazówka skacze sobie jak chce nie są to duże przechylenia wskazówki ale jest to dość irytujące nigdy nie jestem pewien ile mam ropy w baku.
- faja13579
- Czytacz
- Posty: 37
- Dołączył(a): 10 paź 2011, o 08:32
- Lokalizacja: Brzeziny
cos z pływakiem jest, w bagazniu po prawej stronie macie dojscie do pompy, odkrecacie dekielek, potem zdejmujecie pompe i macie pływak, sprawdzic najlepiej w wiadrze z woda, moze jest podlamany, ewentualnie zle przymocowany. Problem lezy w tym plywaku.
- krygon
- Czytacz
- Posty: 53
- Dołączył(a): 31 paź 2011, o 09:51
- Lokalizacja: Lubin
Posty: 8
• Strona 1 z 1
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

???????