problem z odpaleniem

Wszystkie informacje o silnikach benzynowych.

Moderator: Moderator

Postprzez krzysiek6 » 29 sie 2007, o 21:23

witam mam problem z odpalaniem w moim golfie gdy przekrece kluczyk w momencie gdy ma nastapic rozruch wyłącza sie cały prąd tylko na chwile
krzysiek6
 

 

Postprzez Jafcyk » 30 sie 2007, o 10:34

krzysiek6 napisał(a):witam mam problem z odpalaniem w moim golfie gdy przekrece kluczyk w momencie gdy ma nastapic rozruch wyłącza sie cały prąd tylko na chwile


Ja tez to miałem. Miałem walniętą cele w akumulatorze. Kupiłem nowy i teraz jest bajka. Najlepiej podjedź do mechanika i niech Ci sprawdzi akumulator - ja za to zapłaciłem 5zł.
Avatar użytkownika
Jafcyk
Czytacz
 
Posty: 28
Dołączył(a): 29 sie 2007, o 22:13
Lokalizacja: Jaworzno

Postprzez BLU » 16 cze 2009, o 22:17

Witam.Mam problem z golfem 2.0 8v 115km.Gdy sie autko troche przegrzeje to nie chce odpalic tak jakby odcinal pompe paliwa bo jej nie slychac a gdy auto ostygnie to pali odrazu.prasze o pomoc.
BLU
Berbeć
 
Posty: 3
Dołączył(a): 15 mar 2009, o 22:22
Lokalizacja: Łowicz

Postprzez pablomed » 16 cze 2009, o 22:31

po włączeniu zapłonu zanim odpalasz też jej nie słychać prez zekundę dwie??
pablomed
Members
 
Posty: 5992
Dołączył(a): 3 sie 2008, o 18:01
Lokalizacja: małopolskie

Postprzez BLU » 17 cze 2009, o 20:50

No wlasnie nie slychac.Musi auto ostygnac a pozniej odpala za pierwszym razem.Tak jak by odcinalo pompke paliwa.Wymienilej juz czujnik oleju bo mi sie wydawalo ze to przez to bo temperatura wskakiwala nawet na 110stopni ale nie pomoglo nadal jest taka.
BLU
Berbeć
 
Posty: 3
Dołączył(a): 15 mar 2009, o 22:22
Lokalizacja: Łowicz

Postprzez pablomed » 17 cze 2009, o 21:18

no trzeba dochodzić czemu pompa nie rusza po włączeniu zapłonu. Jest zasilana przez przekaźnik pierwszy u dołu po prawej, ten z kolei jest sterowany od sterownika silnika, a z kolei sterownik silnika też ma przekaźnik włączający jego zasilanie, trzeci od lewej górny rząd, no i teraz jak widać jest trochę rzeczy do sprawdzenia. Może zacznij od podmiany przekaźnika pompy, wystarczy chętny do pomocy własciciel innego vw
pablomed
Members
 
Posty: 5992
Dołączył(a): 3 sie 2008, o 18:01
Lokalizacja: małopolskie

Postprzez BLU » 17 cze 2009, o 21:39

No zobaczymy mam nadzieje ze pomoze.Z gory wielkie dzieki.

[ Dodano: 2009-07-03, 19:57 ]
Witam.Tak jak mowiles wymienilem przekazniki od pompy paliwa ten pierwszy u dolu po prawej i trzeci u gory od lewej nawet wymienilem czujnik od chlodnicy i pomoglo ale na tydzien i dzis jak postawilem auto w garazu to nie moglem go znowu odpalic.Help!!!
BLU
Berbeć
 
Posty: 3
Dołączył(a): 15 mar 2009, o 22:22
Lokalizacja: Łowicz

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Silniki benzynowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 5 gości