PROBLEM Z CZUJNIKIEM OLEJU

Wszystkie informacje o silnikach benzynowych.

Moderator: Moderator

PROBLEM Z CZUJNIKIEM OLEJU

Postprzez KARAMBA » 19 wrz 2013, o 13:47

Witam mam golfa 3 1,4LPG 95' i mam problem z czujnikiem oleju.
Nie wiem co sie dzieje po przejechaniu troche drogi przy predkośći w granicach 70-80km/h i obrotach 2000-2300 piszczy mi czujnik oleju na desce i tak naprawdę nie wiem czym to jest spowodowane ponieważ wymieniłem czujniki na silniku, oleju nie pobiera wiec nie mam pojecia o co kaman. Jezeli ktoś może cos doradzić to bede wdzięczny.
Pozdrawiam.
KARAMBA
Berbeć
 
Posty: 2
Dołączył(a): 19 wrz 2013, o 13:28
Lokalizacja: CIECHANÓW/BYDGOSZCZ

PROBLEM Z CZUJNIKIEM OLEJU

 

Postprzez k-m-r1 » 20 wrz 2013, o 19:43

sprawdzić ciśnienie oleju i podać wartości zobaczymy co jest
Polska wersja programu MACH3 cnc---- Makra do palników ,magazynków, THC, OHC---- EKRANY dla firm i producentów maszyn ---- budowa sprzedaż maszyn Plazmy, Elektrodrążarki, Frezarki ,Tokarki, Gietarki, inne maszyny
Avatar użytkownika
k-m-r1
Weteran
 
Posty: 2080
Dołączył(a): 24 sie 2008, o 18:48
Lokalizacja: OOL DW Praszka Wrocław

Postprzez Adrian94 » 21 wrz 2013, o 10:33

Ja miałem w poprzednim samochodzie tak "Vw polo" .Pierwsze co zrobiłem zmieniłem czujnik ,dalej bez zmian, sprawdziłem ciśnienie oleju.Było ok.Pojechałem na szrot sprawdzić licznik (często właśnie tym jest spowodowane) też był ok. No i się okazało że czujnik który zakupiłem był jakiś felerny.Pojechałem na szrocie wykręciłem stary i było ok :) . Mają jakieś tandetne,więc posprawdzaj po kolei co napisałem .
Adrian94
Czytacz
 
Posty: 107
Dołączył(a): 20 wrz 2013, o 20:26
Lokalizacja: Biały bór


- - -



Powrót do Silniki benzynowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości