problem z czujka oleju!!!

Wszystkie informacje o silnikach benzynowych.

Moderator: Moderator

Postprzez SotoM » 17 sie 2008, o 00:14

nic trudnego - odłanczasz kabelek od czujnika,jego końcówka to konektorek''żeński'' :-) bierzesz kabelek długości tak aby ci starczał do akumulatora do minusowej klemy i z jednej str.kabelka zarabiasz konektorek ''meski''-aby włożyć go w instalację orginalną do konektorka zeńskiego a drugi koniec kabelka zakładasz konektorek z oczkiem taki abyś mógł sobie srubkę przełozyć i przykrecić w wolne miejsce w klemi miusowej. i po temacie. tylko kwestia teraz który to czujnik fisiuje bo masz 2 obok siebie nad kolektorem ssacym. podłącz 1 i zobacz co bedzie sie działo jesli dalej to samo to podłącz spowrotem orginalnie 1szy a rozepnij drugi i go podłacz do tego kabelka i znowu zobacz co bedzie sie działo.
Mój były SotoMoVWóz

Powered by diesel inside -by Leopard
Avatar użytkownika
SotoM
Members
 
Posty: 4053
Dołączył(a): 22 lip 2007, o 12:45
Lokalizacja: Szczecin
Rocznik: 2007
Silnik: BRD
Paliwo: ON
Nadwozie: kombi

 

Postprzez nowaK » 21 sie 2008, o 15:45

Yo!!
dzięki bardzo za radę,wszystko się udało,już nie pamiętam co to piszczenie oleju :)
A moze wiesz coś na temat falowania obrotów??
Dzięki za odp.,pozdro!!!
nowaK
Berbeć
 
Posty: 2
Dołączył(a): 16 sie 2008, o 19:42
Lokalizacja: okolice

Postprzez mandro89 » 29 sie 2008, o 18:00

ja mam tak, jak troszke dłuzej popracuje silnik to zacznie pipać i swiecic kontrolka, jak wcisne sprzęgło i przegazuje tak mniej wiecej na 3 tys obr. to przestanie ale po chwili znowu to samo. wymieniłem czujnik i dalej to samo, klepały mi hydrauliki wiec kupiłem nowe i dzisiaj wymieniłem, wszystko bylo wporządku do czasu az zaczły znowu klepac, pomyslałemcze jeszcze się niewypełniły, odczekalem troche ale nic niepomoglo tylko znowu zaczoł olej swiecic ale juz nie pipie :/ wydaje mi się ze to pompa oleju ale prosze o pomoc, z góry dziękuje
mandro89
Berbeć
 
Posty: 1
Dołączył(a): 29 sie 2008, o 17:49
Lokalizacja: Gaszowice

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Silniki benzynowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości