Problem z cisnieniem Paliwa 2.0 ADY

Wszystkie informacje o silnikach benzynowych.

Moderator: Moderator

Problem z cisnieniem Paliwa 2.0 ADY

Postprzez fight18 » 21 sie 2013, o 20:20

Witam!

Mam Pewien problemik i pytanko, a więc w moim golfie był jakiś kombinowany licznik, który pokazywał paliwo za mało i nie chciał wstawać i temperaturę 70stopni coś tam było pokombinowane z diesla. Licznik został zmieniony na motometer z golfa gti 2.0 94r. liczyłem, że wskazówki będą się podnosić szybko, ale to chyba w modelach 95 i wyżej, ten nowy licznik pokazuje temperaturę tak jak trzeba problem natomiast znowu jest z paliwem wskazówka ładnie wstaje w miarę szybko nie tak jak w tamtym, ale pokazuje mi, że mam za dużo paliwa paliwo się już skończyło a wskazówka wstaje tak jak by było paliwo. Zabrałem się za zagładnięcie do pompy w bagażniku ściągnąłem przewód i wiem, że powinno trysnąć paliwo, ale u mnie tryskało i tryskało możliwe ze mam za duże ciśnienie dzisiaj zobaczyłem ze wycieka mi paliwo przez opaskę więc ją dokręciłem. Nie wiem w czym problem z tym ciśnieniem bo chyba takie duże nie powinno być licznik zmienie problem jest z tym ciśnieniem.

Dzieki za odp Pozdro>
fight18
Czytacz
 
Posty: 47
Dołączył(a): 20 lis 2012, o 21:15
Lokalizacja: ZMC

Problem z cisnieniem Paliwa 2.0 ADY

 

Postprzez pablomed » 23 sie 2013, o 14:15

ciśnienie tam jest 3 bary -to przecież dużo, może trysnąć , rzadko się zdarza taka awaria żeby było wieksze - pilnuje tego regulator ciśnienia paliwa przy wtrysku, ale jeśli chcesz być pewien trzeba wziąc manometr. Jesli odkręcałeś opaskę to moze się wylać tyle benzyny ile jest we wtrysku - nie wiele - paredziesiąt ml najwyżej.
pablomed
Members
 
Posty: 5992
Dołączył(a): 3 sie 2008, o 18:01
Lokalizacja: małopolskie


- - -



Powrót do Silniki benzynowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 10 gości