problem z automatycznym ssaniem

Wszystkie informacje o silnikach benzynowych.

Moderator: Moderator

problem z automatycznym ssaniem

Postprzez Mariusz-czarny! » 4 lis 2007, o 18:13

Cześć wszystkim!Od niedawna posiadam Golfa 3, 1.8 75 KM.Od jakiegoś czasu mam problem z porannym odpaleniem auta.Wydaje mi się,że jest to coś zwiazane z ssaniem ponieważ auto po odpaleniu nie chodzi na równych obrotach i słychać jakieś pykanie w konsoli z bezpiecznikami,nie wiem do końca czym to może być spowodowane.Po delikatnym nagrzaniu się auta wszystko jest ok i silnik normalnie pracuje.Może ktoś z was miał już coś podobnego w swoim aucie.
Pozdrawiam Mariusz
Mariusz-czarny!
Berbeć
 
Posty: 2
Dołączył(a): 4 lis 2007, o 16:37
Lokalizacja: Siedlce

problem z automatycznym ssaniem

 

Postprzez VWARNI » 4 lis 2007, o 22:54

Witam kolege tez mam 1.8 75KM i rowniez miałem podobny problem na 99% masz uszkodzony silniczek krokowy,ja miałem tak ze cos mi tyrkotało pod maska i okazało sie ze połamały sie zabki w silniczku ale na szczescie moj elektryk miał takie czesci i wszystko naprawił.Bo dodam ze nowy silniczek nie jest tani do mojego kosztuje około 500 zł bo jest juz 6 wtykowy.Najlepiej podjec do jakiegos elektryka,najlepiej zaufanego co by cie nie zdojił ;-) Pozdro
Avatar użytkownika
VWARNI
Czytacz
 
Posty: 63
Dołączył(a): 20 paź 2007, o 23:42
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Mariusz-czarny! » 5 lis 2007, o 08:51

Witam,dzieki kolego za podpowiedz niema problemu sprawdze silniczek krokowy,ale mi sie wydaje ze to raczej nie bedzie to.Umnie to tryka w srodku w konsoli z bezpiecznikami i mowie ci ze to nie zawsze,dzis np odpalil ladnie i chodzil rowniutko,ale ciekawe jak bedzie jutro.Jeszcze raz dzieki za podpowiedz.Pozdrawiam.
Mariusz-czarny!
Berbeć
 
Posty: 2
Dołączył(a): 4 lis 2007, o 16:37
Lokalizacja: Siedlce


- - -



Powrót do Silniki benzynowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 14 gości