Problem z AAM

Wszystkie informacje o silnikach benzynowych.

Moderator: Moderator

Problem z AAM

Postprzez Andi.Koksik » 18 paź 2012, o 11:48

Witam wszystkich, ostatnio odpalilem swojego Gofra, stal juz spory kawalek czasu.. ze 2 miesiace. i jakos dzwinie tak szarpalo nim, obroty tak falowaly mozna by powiedziec w sumie, jak dalem gazu, slychac gwizd jakis, nie wiem czy to nie jakis pasek, a do tego po otwarciu maski, widac dym albo pare w okolicy jednej ze swiec, mysle ze moze zawilglo mu cos i dlatego taki efekt... no ale ok, auto stoi w garazu, pierwszy dzien otwarlem maske i tak zostawilem, na nastepny dzien odpalilem, dalej to samo, wiec wykrecilem swiece iiii :-o czarne jak nie wiem, no ale narazie nie mam ani centa zeby kupic nowe, wiec stwierdzilem ze wyczyszcze, wyczyscilem, zalozylem, odpalam, oczywiscie dalej to samo, po tlumikiem na podlodze zauwazylem ze jest czaaaarno, a jak mu przycisnalem na gaz, to niby kopci tak na jasno, bialo, albo szaro jak kto woli, z tym ze z tlumika wylatuje tak jakby Woda, z tym ze czarna, mozliwe zeby mi sie gdzies woda do silnika dostala ? ja juz nie wiem, wyglada to tak :
Obrazek Obrazek


Do tego te obroty, jakos dziwnie silnikiem szarpie, musze powymieniac swiece, kable, poczyscic moze cos, poradzcie co zrobic, bo ja kapletnie zielony jestem, a za niedlugo bede prawko miec, i pasowalo by golfa doprowadzic do stanu jezdnego..
Andi.Koksik
Czytacz
 
Posty: 55
Dołączył(a): 11 paź 2012, o 20:29
Lokalizacja: Bad Homburgl Niemcy
Rocznik: 1992
Silnik: 1.8 AAM
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Problem z AAM

 

Postprzez trollu » 18 paź 2012, o 15:26

Andi.Koksik napisał(a):woda do silnika dostala

2 m-ce to niedługo ale woda w benzynie mogła się wytrącić. poza tym albo ma za bogatą mieszankę, pali olej bo pierścienie/uszczelniacze się poddały lub padła uszczelka pod głowicą skoro kopci na biało/szaro.
zrób może ten układ zapłonowy, trochę świeżej benzyny i może coś się zmieni. świece były mocno okopcone? suche czy pozalewane?
Sarkazm - ponieważ strzelanie do idiotów jest wciąż nielegalne.
Avatar użytkownika
trollu
VIP
 
Posty: 2503
Dołączył(a): 27 sie 2010, o 13:03
Lokalizacja: SKL/Cz-wa
Rocznik: 0
Silnik: byl ADY jest M52TUB28
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: kombi

Postprzez Andi.Koksik » 18 paź 2012, o 20:10

No powiem ci ze swiece byly suche, ale czarne jak to na zdjeciach, no i bylo tego dosc sporo, nawet bym powiedzial, ze wygladalo to jak sadza z Kuuuumina :) no czarne jak wegiel,. tylko wiesz, jak kupilem samochod, to on nie jezdzil dluuuuuuuugi czas.. bo tesciowej sie prawko skonczylo, bo miala terminowo ze wzgledu na wade wzroku, no i sprzedala mi za takie psie pieniadze, ja nim nie jezdze, brat mi obiecywal ze go przeprostuje, no ale nie zdazyl.. wiec musze czekac az bede miec prawko, i dopiero bede mogl jezdzic jako tako, bo tak po miejsu to pojade, ale na autobahne nie wpadne przeciez.. noo, wiec to wszystko tak wyglada jak wyglada, wiem ze czeka mnie przy nim duzo roboty, juz duzo zrobilem, bo samochod wygladal jak kupa zlomu.. z tym ze itak czeka mnie jeszcze troche szpachlowania (kobieta nim jezdzila) ale tak czy siak, silnik ma 164 tys.. a ja jestem 3 wlascicielem.
Andi.Koksik
Czytacz
 
Posty: 55
Dołączył(a): 11 paź 2012, o 20:29
Lokalizacja: Bad Homburgl Niemcy
Rocznik: 1992
Silnik: 1.8 AAM
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez rafal9119 » 18 paź 2012, o 21:04

Andi.Koksik napisał(a):164 tys..
i takie cyrki?? oj watpie. ciekawe ktory to juz licznik w nim siedzi. poszly usczelniacze na zaworach na moje oko
MĄDRA SOWA RADZI: LEGALIZOWAC I SADZIĆ!!!!
rafal9119
Members
 
Posty: 943
Dołączył(a): 16 paź 2011, o 19:26
Lokalizacja: Pisz- NPI

Postprzez Andi.Koksik » 18 paź 2012, o 22:17

rafal9119 napisał(a):
Andi.Koksik napisał(a):164 tys..
i takie cyrki?? oj watpie. ciekawe ktory to juz licznik w nim siedzi. poszly usczelniacze na zaworach na moje oko



sluchaj, on stal ze 2 lata, odpalany raz na jakis czas, jak go kupowalem, to reczny byl zapieczony, ale odpalil za 2 razem, jezeli chodzi o przebieg to jest autentyczny.. bo znam poprzedniego posiadacza dosc dobrze :) moja tesciowa, i ona go kupila dawno temu tutaj w niemczech, od jakiegos starszego dziadka co to sobie nowsza wersje kupil

a tutaj link do filmu, na ktorym slychac silnik, ocencie i piszcie :)

http://www.youtube.com/watch?v=8gtbv3tsBsE&feature=youtu.be
Andi.Koksik
Czytacz
 
Posty: 55
Dołączył(a): 11 paź 2012, o 20:29
Lokalizacja: Bad Homburgl Niemcy
Rocznik: 1992
Silnik: 1.8 AAM
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez guciu8 » 19 paź 2012, o 10:58

jak dla mnie to wyje rolka tylko pytanie która albo łożysko na altku
guciu8
Czytacz
 
Posty: 39
Dołączył(a): 27 lis 2007, o 18:03
Lokalizacja: Oława


- - -



Powrót do Silniki benzynowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości