problem...

Wszystkie informacje o silnikach benzynowych.

Moderator: Moderator

problem...

Postprzez majchas » 26 cze 2007, o 20:29

mam pewien problem. Otoz w czasie jazdy (na gazie) gdy puszczam pedal gazu n czasami tak jakby zasysa sie. Tzn gdy ja puszczam gaz to pedal na sekunde sam sie wciska a pozniej znow odskakuje... nie dzieje se to gwaltownie, jest to raczej plynny ruch... nie mam pojecia co moze byc problemem. Moze ktos z Was miewal podobne oznaki...

pozdrawiam
majchas
Berbeć
 
Posty: 2
Dołączył(a): 18 cze 2007, o 23:28
Lokalizacja: Olsztyn

problem...

 

Re: problem...

Postprzez rafik » 1 lip 2007, o 22:45

majchas napisał(a):mam pewien problem. Otoz w czasie jazdy (na gazie) gdy puszczam pedal gazu n czasami tak jakby zasysa sie. Tzn gdy ja puszczam gaz to pedal na sekunde sam sie wciska a pozniej znow odskakuje... nie dzieje se to gwaltownie, jest to raczej plynny ruch... nie mam pojecia co moze byc problemem. Moze ktos z Was miewal podobne oznaki...

pozdrawiam



Hej....z Twojego opisu wynika ze zapwne jest to silnik krokowy ktury steruje obrotami silnika...normalny objaw.
rafik
Czytacz
 
Posty: 35
Dołączył(a): 22 mar 2007, o 00:34
Lokalizacja: szubin

Postprzez majchas » 1 lip 2007, o 22:48

ale silnik krokowy silnika czy od gazu (bo chyba jest tez taki?)... nie mam pojecia bo np. moj tata ma omege B 2.0 i tez ma przerobiona na gaz ale u niego takie rzeczy sie nie dzieja?! jestes pewien ze to moze byc przczyna tego problemu?
majchas
Berbeć
 
Posty: 2
Dołączył(a): 18 cze 2007, o 23:28
Lokalizacja: Olsztyn

Postprzez rafik » 23 lip 2007, o 21:35

majchas napisał(a):ale silnik krokowy silnika czy od gazu (bo chyba jest tez taki?)... nie mam pojecia bo np. moj tata ma omege B 2.0 i tez ma przerobiona na gaz ale u niego takie rzeczy sie nie dzieja?! jestes pewien ze to moze byc przczyna tego problemu?



Tylko od gazu on steruje obrotami silnika czy jest zimny czy ciepły.....silnik krokowy jest tylko jeden.Mam takie same objawy a wiem że to normalne czyli steruje prawidłowo...i działa.
rafik
Czytacz
 
Posty: 35
Dołączył(a): 22 mar 2007, o 00:34
Lokalizacja: szubin


- - -



Powrót do Silniki benzynowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości