Potrzebny spec od komputera w benzynie PILNE!!

Wszystkie informacje o silnikach benzynowych.

Moderator: Moderator

Potrzebny spec od komputera w benzynie PILNE!!

Postprzez Grajek_PSR » 1 mar 2014, o 21:54

Witam. Więc tak jak w temacie potrzebuje jak najszybciej znaleźć kogoś tak dobrego kto zna się i ma jakieś pojęcie o czytaniu logów w benzynowym silniku VW. Bo mam dość spore spalanie i nie chcę wywalać kasy w ciemno że może to może tamto, wiem że chyba raczej można wyczytać z kompa co działa a co nie. Więc tylko takie wyjście że odczytać logi które mam już porobione więc tylko jakby ktoś byłby tak dobry i miał o tym pojęcie to prosiłbym albo tutaj jakoś się spiszemy a jak nie to proszę o kontakt na gg 17871618. Z góry dzięki pozdrawiam Paweł
Wymiana termostatu - 40 zł
Wymiana oleju silnikowego - 120 zł
Usłyszeć pracę turbinki w 1.9 TDI podczas wyprzedzania - BEZCENNE!;)


Golf jest jak romans. Jeśli nie traktujesz go poważnie - nie jest zabawny. Jeśli potraktujesz go serio - złamie Ci serce.
Grajek_PSR
Czytacz
 
Posty: 31
Dołączył(a): 16 gru 2013, o 13:03
Lokalizacja: BAU

Potrzebny spec od komputera w benzynie PILNE!!

 

Postprzez k-m-r1 » 3 mar 2014, o 18:16

jaki silnik 1.8T ?
1.4 ?
rs3.2?


Vw ma silniki i SILNIki

jak pali wiecej to pierwsze co błędy sugerują coś a logi to potwierdzają
Polska wersja programu MACH3 cnc---- Makra do palników ,magazynków, THC, OHC---- EKRANY dla firm i producentów maszyn ---- budowa sprzedaż maszyn Plazmy, Elektrodrążarki, Frezarki ,Tokarki, Gietarki, inne maszyny
Avatar użytkownika
k-m-r1
Weteran
 
Posty: 2080
Dołączył(a): 24 sie 2008, o 18:48
Lokalizacja: OOL DW Praszka Wrocław

Postprzez Grajek_PSR » 4 mar 2014, o 09:21

Więc silnik nie jest z golfa bo jest to 1.0 z polówki 95 rok ale to jest taki sam jednopunkt jak w jakimś modelu 1.4 golfa więc to raczej jest prosta ta sama konstrukcja bo oparta na tych samych podzespołach. Myślę że jak ktoś ogarnia 1.4 z MK3 to i tutaj jest praktycznie to samo więc by nie było problemu, a że mam tylko tutaj konto a nie jakieś z polówek więc pomyślałem że może i to i to VW więc ktoś ogarnia te komputery w nich;) jak ktoś ma jakieś wiadomości na ten temat proszę o jakieś porady. Dzięki i pozdro Paweł
Wymiana termostatu - 40 zł
Wymiana oleju silnikowego - 120 zł
Usłyszeć pracę turbinki w 1.9 TDI podczas wyprzedzania - BEZCENNE!;)


Golf jest jak romans. Jeśli nie traktujesz go poważnie - nie jest zabawny. Jeśli potraktujesz go serio - złamie Ci serce.
Grajek_PSR
Czytacz
 
Posty: 31
Dołączył(a): 16 gru 2013, o 13:03
Lokalizacja: BAU

Postprzez Reiven » 4 mar 2014, o 09:31

Wrzuć te logi.
VW Power
Avatar użytkownika
Reiven
Gaduła
 
Posty: 462
Dołączył(a): 26 wrz 2008, o 10:48
Lokalizacja: Warszawa
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe


- - -



Powrót do Silniki benzynowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości