Potrzebna pomoc!!! BYDGOSZCZ!

Wszystkie informacje o silnikach benzynowych.

Moderator: Moderator

Potrzebna pomoc!!! BYDGOSZCZ!

Postprzez dawid159_14 » 27 lis 2012, o 20:48

Witam. Głownie zwracam sie do klubowiczow z bydgoszczy! Mam pytanie czy ktos posiada golfa III lub inny model ze "stajni" volkswagena z silnikiem 2.0 16v ABF. Potrzebuje kilku porad w sprawie mojego golfa i chcialbym sie spotkac zeby pogadac, oczywiscie zwracam sie do wszystkich klubowiczow ktorzy mieli stycznosc z tym silnikiem i służą radą. Prosze o odpowiedz!
pozdrawiam
dawid159_14
Berbeć
 
Posty: 10
Dołączył(a): 20 lis 2012, o 23:10
Lokalizacja: Bydgoszcz

Potrzebna pomoc!!! BYDGOSZCZ!

 

Postprzez antonio » 27 lis 2012, o 21:03

W czmy masz problem kolego ja mam ABF jeśli zdołam pomogę. ;-)
Avatar użytkownika
antonio
Badacz tematu
 
Posty: 209
Dołączył(a): 15 sty 2012, o 16:17
Lokalizacja: WPN/NSZ

Postprzez dawid159_14 » 27 lis 2012, o 21:38

Chcialbym sie spotkac i pogadac o kilku rzeczach, widzialem rozne zdj silnikow abf i wydaje mi sie ze jest u mnie porobiona jakaz rzezba pod maska przez pseudo mechanikow, po zaslepiane rozne wezyki podcisnieniowe lub ich brak, chce samochod doprowadzic do stanu oryginalnego, wiec skoro byly jakies wez to nie bez powodu wiec sam rozumiesz, przy okazji jesli to nie problem chetnie przejechalbym sie z toba twoim autem bo wydaje mi sie ze mojemu brakuje mocy ale moze to tylko moje odczucie, wiec co sadzisz o tym zeby sie umowic na jakis dzien i sie spotka np pod tesco?

[ Dodano: 2012-11-27, 20:42 ]
nie zauwazylem ze mieszkasz dosc daleko myslalem ze bydgoszcz i okolice.
dawid159_14
Berbeć
 
Posty: 10
Dołączył(a): 20 lis 2012, o 23:10
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez antonio » 28 lis 2012, o 22:14

hm... kolego no chciał bym cie udzielić pomocy ale ja do ciebie z płonia mam ok 200km jedynie mogę ci fotki wysłać na @ to sprawdzisz sobie mniej więcej co i jak a co do jazdy to ten silnik powinien wciągać lekko w fotel przy takiej masie budy bynajmniej u mnie tak jest najlepiej sprawdz kopresje wtedy będziesz wiedział czy padło czy nie ale nie do końca bo inne podzespoły też mają znaczenie ty masz silnik 1 generacji czy 2?ja mam ten starszy czyli 1 z tego co wiem to 94r mam motoru ale nie na 100%.
Avatar użytkownika
antonio
Badacz tematu
 
Posty: 209
Dołączył(a): 15 sty 2012, o 16:17
Lokalizacja: WPN/NSZ


- - -



Powrót do Silniki benzynowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości