Pompa oleju

Wszystkie informacje o silnikach benzynowych.

Moderator: Moderator

Postprzez Kosmoaaz » 24 mar 2012, o 20:41

Rozumiem. Sam ostatnio czegoś szukałem i obleciałem z 8 szrotów i nigdzie nie było tego co chciałem, a auto rozgrzebane w garażu :-/
Avatar użytkownika
Kosmoaaz
Czytacz
 
Posty: 67
Dołączył(a): 7 sty 2012, o 13:15
Lokalizacja: Okolice Łodzi

 

Postprzez michaal » 24 mar 2012, o 20:44

Z tymi pompami jest taki problem że liczba będzie się niewiele różnić, będzie podobna z obudowy a i tak nie będzie pasować mimo że mocowanie jest takie samo, bo zmiany są w korpusie.
Zastanawiałeś się może jak jest z montażem pompy co montowali do AEE po modernizacji w 1998r. ona nawet nowa jest o połowę tańsza i łatwiej dostępna, tylko pozostaje kwestia rurek doprowadzających olej od pompy do kanałów olejowych? Podejrzewam że taka pompa powinna w twoim AEX też pasować ale nie wiem dokładnie
michaal
Badacz tematu
 
Posty: 349
Dołączył(a): 21 kwi 2009, o 17:37
Lokalizacja: Mierzyce/Wieluń

Postprzez luck88 » 24 mar 2012, o 22:00

michaal napisał(a): Zastanawiałeś się może jak jest z montażem pompy co montowali do AEE po modernizacji w 1998r. ona nawet nowa jest o połowę tańsza i łatwiej dostępna, tylko pozostaje kwestia rurek doprowadzających olej od pompy do kanałów olejowych? Podejrzewam że taka pompa powinna w twoim AEX też pasować ale nie wiem dokładnie


Niestety pompa z AEE po modernizacji w 98 jest zupełnie inna, oto ona:

http://autopartmaster.com/en/?action=ca ... 2%E5%EB%FC,

Moja jest napędzana przekładnią łańcuchową a te po modernizacji posiadają napęd z wału.
Ale dzięki za chęci

[ Dodano: 2012-03-25, 14:12 ]
A... i smok nie jest odkręcany
luck88
Berbeć
 
Posty: 6
Dołączył(a): 23 mar 2012, o 18:58
Lokalizacja: Bydgoszcz

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Silniki benzynowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości