Pompa do wymiany ???

Wszystkie informacje o silnikach benzynowych.

Moderator: Moderator

Postprzez kermid » 4 sty 2012, o 02:52

Słuchaj może ten pasek akurat jakiś wadliwy sie trafił skoro dwie pompy na nim posadziłeś,bo jeśli zamontowanie było dobre naciąg paska odpowiedni to co tu innego może taki problem powodować.CONTITECH,GATES słyszałem że paski dobre robią,o DAYCO pierwszy raz słyszę
Avatar użytkownika
kermid
Badacz tematu
 
Posty: 228
Dołączył(a): 28 lut 2009, o 16:49
Lokalizacja: Białystok

 

Postprzez trollu » 4 sty 2012, o 16:53

jak już to sugerowałbym contitecha, mam takie u siebie i z czystym sumieniem mogę je polecić. Gates też dobra firma ale mając gatesa i contitecha w ręce gates licho wygląda
Sarkazm - ponieważ strzelanie do idiotów jest wciąż nielegalne.
Avatar użytkownika
trollu
VIP
 
Posty: 2503
Dołączył(a): 27 sie 2010, o 13:03
Lokalizacja: SKL/Cz-wa
Rocznik: 0
Silnik: byl ADY jest M52TUB28
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: kombi

Postprzez greg_117 » 4 sty 2012, o 17:18

no właśnie bo to byłoby naprawde lipa jeśli po założeniu nowej pompy KRAFT-a gdzie facet ze sklepu powiedział,że jest dobra i ją duzo osób kupuje u niego by sie niby rozsypała raptem po 30 km drogi ;/ czyli zakupie pasek "contitecha" aby mieć już pewność,że wyda się więcej a jest to pewna i solidna firma :) dziekuje koledzy :) po zmianie paska odezwę się tu na forum i dam znać czy pomogło he :)


Pozdrawiam

[ Dodano: 2012-01-04, 16:21 ]
pablomed napisał(a):Luz tak jak zaznaczyłeś to nie luz. Zdejmij pasek rozrządu i wtedy szarp za kółko na boki czy coś wyczujesz


po zdjęciu paska żadnego luzu pompy nie miały ;p ani ta NOWA ani ta STARA ;p luz jaki tylko wyczułem to ten co zaznaczyłem na rysunku i to jest wyczuwalny jak założę caly rozrząd :)

[ Dodano: 2012-01-11, 20:51 ]
witam koledzy :) po dlugiej nie obecności dostrzegłem,że mój stary pasek także jest tej samej firmy co ten mój nowy :) i będąc u kilkunastu mechaników każdy mówił,że to wina pompy ..... ale na starej tego wycia nie było jak autko nagrzało się do 70 stopni .... a to jest na starej i na nowej pompie .... macie jakieś pomysły gdzie szukać usterki ??
greg_117
Gaduła
 
Posty: 514
Dołączył(a): 23 sty 2010, o 01:30
Lokalizacja: Bieżuń

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Silniki benzynowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot], Google Adsense [Bot] i 27 gości