Poduszka pod silnik śruba

Wszystkie informacje o silnikach benzynowych.

Moderator: Moderator

Poduszka pod silnik śruba

Postprzez Polonex » 28 lis 2011, o 18:55

Witam
Jestem tu nowy.
Mam problem kupiłem nową poduszkę do silnika przód bez śruby. Starą poduszkę musiałem rozcinać bo nie dało się odkręcić jej i teraz mam problem bo sklepie nie wiedzą jaka ma być śruba. Teraz moje pytanie jaka ma być ta śruba cala ma przechodzić przez poduszkę czy mają być 2 śruby od dołu i od góry? Jak ktoś wie to proszę o pomoc jaka ma być wymiary itp.
pozdrawiam
Polonex
Berbeć
 
Posty: 2
Dołączył(a): 28 lis 2011, o 18:46
Lokalizacja: Iława

Poduszka pod silnik śruba

 

Postprzez PtasiorSki » 28 lis 2011, o 19:53

poduszka w benzynie sklada sie z 2 czesci ale sroba jest jedna aby miescila sie w poduszce i nie miala luzu a jak poduszke przecioles nie mozesz wyjac sruby ucietej ? i bd mial wymiar kolego ;p
PtasiorSki
Czytacz
 
Posty: 89
Dołączył(a): 17 paź 2011, o 16:10
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez Polonex » 28 lis 2011, o 20:15

Tak kolego potrzebuje wymiary jej bo nie mogę jej wyciagnąć bo jest przecięta i zapieczona asz mi pękła i musiałem ciąć poduszkę a w sklepie to głupki i bo nie wiedzą jaka ma być śruba ;/
EH musiałem jechać bez tej śruby do domu od znajomego bo on miał garaż z ciepłem :p
Dojechałem ale przygoda fajna nie mogłem dawać dużo gazu bo silnik mi trząsł cało budą.
Proszę o wymiary tej śruby, jeśli nie dostanę to będę musiał kupić szpilkę i skręcić po podkładki i po 2 nakrętki od każdej strony i będzie gites ale chce żeby było oryginalnie a nie po wiejsku ;p
Polonex
Berbeć
 
Posty: 2
Dołączył(a): 28 lis 2011, o 18:46
Lokalizacja: Iława


- - -



Powrót do Silniki benzynowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości