Po wymianie rozrzadu

Wszystkie informacje o silnikach benzynowych.

Moderator: Moderator

Po wymianie rozrzadu

Postprzez Nati712 » 8 sie 2013, o 14:57

Siemka wszyscy znalazlam kilka tematow o magicznym pasku ale wszytkie zamkniete wiec otwieram jeszcze raz bo mam pytanie.... Wymienilam 3 tyg temu pasek rozrzadu wszytkie ustawienia sie zgadzaly wszytko wedlug schematu rolki wskazniki wszystko cacy, jezdzilam sobie spokojnie pojechalam nad jeziorko wrocilam poszlam do domku do wc wracam a tu ZoNk !!! auto nie odpala tak jak by byl zdechniety akumulator ledwo ledwo kreci i ufffff wiec wymienilam i nic obczailam wszytko okazalo sie ze nie ma iskry nie dochodzi prad czy jak wy to fachowo nazywacie, moje pyt brzmi czy to prawda ze po wymianie paska po ilus tam km pasek sie naciaga i moze sie tam cos przestawic o jeden zabek i mozliwe jest ze jakies tuleje czy tloki sie pokrzywily???? Pytam bo taka wersje uslyszalam od kilku mlodych chlopaczkow a a autko stoi w garazu i gdzies trzeba bedzie je zacholowac albo robic samemu :(
Avatar użytkownika
Nati712
Badacz tematu
 
Posty: 213
Dołączył(a): 16 kwi 2013, o 01:52
Lokalizacja: kłodzko, bystrzyca DKL

Po wymianie rozrzadu

 

Postprzez Paweu » 8 sie 2013, o 16:25

Nati712 napisał(a):czy to prawda ze po wymianie paska po ilus tam km pasek sie naciaga i moze sie tam cos przestawic o jeden zabek


Na nowym pasku dobrej firmy nie ma prawa zaistnieć taka sytuacja. innymi słowy... brednie.

Nati712 napisał(a):wszytko okazalo sie ze nie ma iskry nie dochodzi prad czy jak wy to fachowo nazywacie


Więc raczej układ zapłonowy do sprawdzenia. ;-) A o tym tematów jest multum. Poza tym przeniosłem bo chyba zły dział. :-)
Avatar użytkownika
Paweu
Members
 
Posty: 4281
Dołączył(a): 6 maja 2011, o 17:34
Rocznik: 1111
Silnik: 0.8
Paliwo: CNG
Nadwozie: cabrio

Postprzez Nati712 » 8 sie 2013, o 16:51

A nie wiem bo sie nie znam jak wpisywalam rozrzad to mi wyskakiwalo mase w dziale naped i skrzynia biegow dobrze ze jest ktos kto to nadzoruje bo ja nie wiem co jest co i przyznaje sie do tego bez bicia, pasek byl firmy bosch wiec chyba bede szukala gdzies indziej przyczyny.
Avatar użytkownika
Nati712
Badacz tematu
 
Posty: 213
Dołączył(a): 16 kwi 2013, o 01:52
Lokalizacja: kłodzko, bystrzyca DKL

Postprzez Paweu » 8 sie 2013, o 17:33

Nati712, wrzuć w szukajkę hasło "brak iskry"

Może kostka stacyjki padła?
Avatar użytkownika
Paweu
Members
 
Posty: 4281
Dołączył(a): 6 maja 2011, o 17:34
Rocznik: 1111
Silnik: 0.8
Paliwo: CNG
Nadwozie: cabrio

Postprzez Nati712 » 8 sie 2013, o 17:48

Dzieki napewno poszukam i jak juz dojde co jest nie halo to dam znac

[ Dodano: 2013-08-20, 13:29 ]
No i znalazla sie przyczyna Paweu_mk miales racje :) Nie mialo prawa sie nic przestawic, slepo wierzyłam ze jak mechanik 3 miesiace temu wymienił zapłon ( w niemczech siedzialam dwa wiec jezdzilam tylko 4 tyg ) to ze nie ma prawa pasc tymczasem mechanik wstawił bubla na 4 tyg i zaplon do wymiany :) wiec to nie magiczny pasek :) wymianilam go z dziadkiem dobrze :D pozdro :D
Avatar użytkownika
Nati712
Badacz tematu
 
Posty: 213
Dołączył(a): 16 kwi 2013, o 01:52
Lokalizacja: kłodzko, bystrzyca DKL


- - -



Powrót do Silniki benzynowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości