PILNIE potrzebuje informacji i porady !!!!

Wszystkie informacje o silnikach benzynowych.

Moderator: Moderator

PILNIE potrzebuje informacji i porady !!!!

Postprzez el_locco » 22 lip 2007, o 19:20

Posiadam Golfa 3 94r. 1.8 z instalacją LPG. Niewiem co zrobić najlepiej, bo wydaje mi sie ze auto razem z gazem pobiera mi benzyna (zauwazalne obnizanie sie wskazówki paliwa). Po zapaleniu instalacja przełącza sie automatycznie po uzyskaniu powyzej 2200obr. Jedynie z rana potrzebne jest przejechanie kilkuset metrów (z racji tego ze jest cieplo teraz, silnik szybciej chyba nabiera temperatury wiec praktycznie od razu przełączas sie na gaz). No i mam problem z tym ze mimo iż praktycznie w 95% albo i wiecej czasu jezdze na LPG zauwazam ubytek benzyny :kwasny: Byłem w serwisie LPG i koleś podpiąl laptopa i powiedzial ze on niezauwaza tego ze autko pobiera benzyne z gazem. No chyba ze z rana bo ssanie jest automatyczne przy zapalaniu i wtedy... Ale mnie to jednak niezaspokoilo bo uwazam ze jednak cos jest nie tak..... Co najlepiej zrobic aby to sprawdzic i "ewentualnie" naprawic :?: Czy to moze byc wtrysk walnięty , ze przepuszcza benzyne :?: Prosze o pomoc i jakąs fachową porade..... :(
el_locco
Berbeć
 
Posty: 7
Dołączył(a): 22 lip 2007, o 19:10
Lokalizacja: Jasło

PILNIE potrzebuje informacji i porady !!!!

 

Postprzez Redrick » 22 lip 2007, o 21:25

jest to mozliwe ja miałem podobny problem ale w innym aucie tylko ze mi benzyna leciała do silnika i nieszała sie z olejem jeszcze gorszy problem. U ciebie będzie pewnie coś z wtryskami ale tylko szczelam
Avatar użytkownika
Redrick
Czytacz
 
Posty: 133
Dołączył(a): 14 lip 2007, o 19:14
Lokalizacja: Szamotuły

Postprzez uli » 13 wrz 2007, o 00:15

kolega napewno nie pali auto benz z gazem bo ja mailem taka sytuacje w escorcie 1.4i i poczolbys ten objaw spadkiem mocy(za malo jest wtedy powietrza) i strzelaniem albo wariowaniem silnika. Sprawdz przewody moze gdzies masz wyciek przelacz go na benz obserwuj i wachaj.
Ale tez mam w swoim gaz i tez mi wskazoweczka opada. 8-)
Avatar użytkownika
uli
Badacz tematu
 
Posty: 267
Dołączył(a): 14 sie 2007, o 11:37
Lokalizacja: Warszawa


- - -



Powrót do Silniki benzynowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości

cron