Pekła sruba, pokrywa zaworow

Wszystkie informacje o silnikach benzynowych.

Moderator: Moderator

Pekła sruba, pokrywa zaworow

Postprzez rav7 » 3 sie 2013, o 19:46

Witam mam bardzo powazny problem, wracałem do domu i poczulem smrod spalonego oleju, mialem juz blisko do domu wiec dojechalem. Pod domem podnosze maske a tam nieciekawy widok... spora czesc bloku silnika w oleju, nie jakas ogromna ilosc ale dosc sporo, zauwazylem ze wyciek jest z pierwszej z prawej, sruby trzymajacej pokrywe zaworow, wzialem szmatke aby to jakos wytrzec a tu sruba zostala mi w rece... Nie wiem jak to sie stalo, czy pekla od temperatury czy jak ale jedna czesc jest wkrecona w blok silnika ale tak ze nie jestem w stanie jej zlapac i wykrecic a druga czesc zostala mi w rekach, co teraz robic? Czy wgl bedzie sie dalo to naprawic?
VW Jest Bogiem, Predkosc nalogiem, Turbo zabawa a rozwaga podstawa...
Avatar użytkownika
rav7
Badacz tematu
 
Posty: 183
Dołączył(a): 25 mar 2011, o 13:16
Lokalizacja: KrK

Pekła sruba, pokrywa zaworow

 

Postprzez trollu » 3 sie 2013, o 20:54

ło takie rzeczy nie powinny się robić. nie ma co płakać, trzeba spróbować rozwiercić śrubę małym wiertłem i wydłubać jej resztki ew rozwiercić i na nowo nagwintować na nową, większą śrubę. problem jest taki że to dość mozolna robota i nie każdemu będzie się chciało ale innego wyjścia nie ma żeby uratować głowicę
Sarkazm - ponieważ strzelanie do idiotów jest wciąż nielegalne.
Avatar użytkownika
trollu
VIP
 
Posty: 2503
Dołączył(a): 27 sie 2010, o 13:03
Lokalizacja: SKL/Cz-wa
Rocznik: 0
Silnik: byl ADY jest M52TUB28
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: kombi

Postprzez monolit95 » 10 sie 2013, o 18:39

W grę wchodzi tylko nagwintowanie tak jak mówi kolega lub udać się do speca dość nie duży koszt
monolit95
Berbeć
 
Posty: 8
Dołączył(a): 11 lip 2013, o 22:34
Lokalizacja: Mazury


- - -



Powrót do Silniki benzynowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości