ODMA 1.6 aft

Wszystkie informacje o silnikach benzynowych.

Moderator: Moderator

ODMA 1.6 aft

Postprzez Taksi » 17 lut 2013, o 13:44

Obrazek
Wiatam wszystkich mam takie pytanie czy wiecie jak nazywa się wąż zaznaczony na zdjęciu??? Gdzie ewentualnie można by takowy zakupić???
Silnik 1,6 AFT
Ostatnio edytowano 18 lut 2013, o 00:02 przez Taksi, łącznie edytowano 4 razy
Avatar użytkownika
Taksi
Gaduła
 
Posty: 624
Dołączył(a): 5 paź 2011, o 21:28
Lokalizacja: Lębork

ODMA 1.6 aft

 

Postprzez Opik » 17 lut 2013, o 13:45

Jest to odma, służy do odpowietrzania skrzyni korbowej, a szukać musisz po sklepach motoryzacyjnych i ew hurtowniach typu intercars
Avatar użytkownika
Opik
Members
 
Posty: 7058
Dołączył(a): 28 lis 2011, o 22:22
Lokalizacja: Lublin
Silnik: 2.0
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Taksi » 17 lut 2013, o 14:27

a znacie moze oznaczenie tego przewodu bo szukam i szukam go nigdzie nie moge ogarnac... :cenzura:
Avatar użytkownika
Taksi
Gaduła
 
Posty: 624
Dołączył(a): 5 paź 2011, o 21:28
Lokalizacja: Lębork

Postprzez trollu » 17 lut 2013, o 18:22

podjedź do jakiegoś sklepu a najlepiej do hurtowni i pomęcz gościa żeby poszukał.
jak ja do swojego kupowałem odmę to poszedłem do sklepu z nr części a i tak był problem żeby to znaleźć. poszukaj na forum, zdaje się że prezesik kiedyś wrzucał nr przewodu odmy


aha
leci punkt za tytuł tematu. tak ciężko jest napisać "odma", "jaki nr części odmy" czy coś?
Sarkazm - ponieważ strzelanie do idiotów jest wciąż nielegalne.
Avatar użytkownika
trollu
VIP
 
Posty: 2503
Dołączył(a): 27 sie 2010, o 13:03
Lokalizacja: SKL/Cz-wa
Rocznik: 0
Silnik: byl ADY jest M52TUB28
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: kombi

Postprzez DZOLO » 17 lut 2013, o 18:55

trollu napisał(a):leci punkt za tytuł tematu. tak ciężko jest napisać "odma", "jaki nr części odmy" czy coś?


Troche nie zasłużone , mogło by skończyć się na upomnieniu słownym ale cóż to Wy tu jesteście władzą ;-)

Wyrażnie napisał

Taksi napisał(a):mam takie pytanie czy wiecie jak nazywa się wąż zaznaczony na zdjęciu


Wracając do tematu Taksi, a co Ty chcesz od tej odmy , pękła , zapchała się czy co się z nią dzieje , że tak pytasz. Poszukaj tutaj może znajdziesz to o co Ci chodzi http://www.golf3.pl/topics28/zamiennik-odmy-vt41071.htm a jeśli nie tu tu znajdziesz bankowo http://www.iparts.pl/czesci-samochodowe ... 1-505.html
[scroll]Mój Golfik - powolna odbudowa[/scroll]

Uwaga! Warning! Achtung! Wnimanie!

Św. Krzysztof jeździ z Tobą tylko do 120km/h. Przy większych prędkościach swoje miejsce oddaje Św. Piotrowi.
DZOLO
Czytacz
 
Posty: 66
Dołączył(a): 27 maja 2012, o 21:41
Lokalizacja: z nad morza

Postprzez Taksi » 17 lut 2013, o 19:50

DZOLO spoko jakoś przeżyje to ostrzeżenie ale fakt racja nie spodziewałem się odrazu takiej agresji ;-) ciekawe tylko co stanie się jak uzbieram max punktów jakas forumowa nagroda??? Władza pewnie nie dość ze wstał lewa nogą to pewnie go po sledzikowy kac meczy :lol: juz dawno stwierdziłem ze co niektórzy na tym forum nie potrafia czytac ze zrozumieniem ;) co do foty jest pogladowa mój przewód juz się zajechał na max poklejony z każdej strony ale tera jeszcze się dopatrzyłem ze potrzebowałbym ten drugi również co do puchy z filtrem powietrza idzie :-x
Avatar użytkownika
Taksi
Gaduła
 
Posty: 624
Dołączył(a): 5 paź 2011, o 21:28
Lokalizacja: Lębork

Postprzez trollu » 17 lut 2013, o 23:58

nikt z myślenia nie jest zwolniony, tytuł był niezgodny z regulaminem. proste


co do samej odmy to jak napisałem wyżej, jedź do sklepu czy hurtowni i niech poszukają. od razu kup tez oring, który jest na wejściu przewodu w blok silnika.
nie wiem jak jest u Ciebie rozwiązane wejście w pokrywę zaworów. warto dobrze przepłukać ten grzybek bo dużo szlamu się tam zbiera
Sarkazm - ponieważ strzelanie do idiotów jest wciąż nielegalne.
Avatar użytkownika
trollu
VIP
 
Posty: 2503
Dołączył(a): 27 sie 2010, o 13:03
Lokalizacja: SKL/Cz-wa
Rocznik: 0
Silnik: byl ADY jest M52TUB28
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: kombi

Postprzez Taksi » 18 lut 2013, o 16:50

Dokładnie Trollu jak piszesz nikt nie jest zwolniony a wiec na logikę, nie jestem mechanikiem nie wiedziałem jak ten waz się nazywa i ze jest to odma...wiec tera wytłumacz proszę mi jak mialem ! :-x zatytułować temat nie wiedząc z czym mam do czynienia!!! Tera jesteś juz wstanie to pojąć??? Jak masz taka super moc ze zmieniasz sobie tera nazwę mojego tematu nie wystarczyło to zrobić odrazu bez swirowania i zbędnych sugestii.
Ostatnio edytowano 18 lut 2013, o 17:09 przez Taksi, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Taksi
Gaduła
 
Posty: 624
Dołączył(a): 5 paź 2011, o 21:28
Lokalizacja: Lębork

Postprzez Paweu » 18 lut 2013, o 17:13

Taksi, w regulaminie jasno stoi
Kod: Zaznacz cały
4.1 - Temat - Powinien być sprecyzowany ,nie pisz rzeczy typu "co jest?" "nie działa?" "i co teraz!?"


Taksi napisał(a):nie jestem mechanikiem nie wiedziałem jak ten waz się nazywa i ze jest to odma


Mogłeś zawsze napisać np: Co to za część i jak się nazywa? Proszę o pomoc.

Bo przyznaj .. Siemka to się można na SB witać a nie nazywać tak temat.

Dziękuję Dobranoc.
Jeszcze jeden post nie na temat i zamykam. ;-)
Avatar użytkownika
Paweu
Members
 
Posty: 4281
Dołączył(a): 6 maja 2011, o 17:34
Rocznik: 1111
Silnik: 0.8
Paliwo: CNG
Nadwozie: cabrio

Postprzez jasiu0997 » 18 lut 2013, o 17:14

http://allegro.pl/odma-waz-odmy-vw-golf ... 74017.html proszę :) bez zbędnego marudzenia człowieki :D
Mój Concept :serce: moj-golf/vw-mk3-cabrio-concept-by-jasko-t43936.html

<b>"Nie ważne fele, kolor, marka, produkcja zalewaj, pal, ruszaj"</b>
Avatar użytkownika
jasiu0997
Members
 
Posty: 1068
Dołączył(a): 27 lut 2012, o 00:56
Lokalizacja: Bytów

Postprzez trollu » 18 lut 2013, o 17:17

uparty jesteś
nie zrobiłem nic złośliwie, poza tym nie muszę się tłumaczyć.
masz jakiś problem do obgadania pisz na PW a nie rób oftopu bo jakbym był złośliwy to masz dzisiaj wakacje od pisania. drugiego punkta i tak dostajesz za oszukiwanie cenzora i nie licz że dla Ciebie ktoś robi wyjątek.
nie jesteś mechanikiem, ok ale wyżej napisałeś o czytaniu ze zrozumieniem więc wykaż się nim. chcesz żeby ktoś Ci pomógł to wykaż się odrobiną kultury i precyzuj swoje pytania


jak na razie temat wyczerpany. w razie dalszych pytań poproś jakiegoś moda o otworzenie tematu
Sarkazm - ponieważ strzelanie do idiotów jest wciąż nielegalne.
Avatar użytkownika
trollu
VIP
 
Posty: 2503
Dołączył(a): 27 sie 2010, o 13:03
Lokalizacja: SKL/Cz-wa
Rocznik: 0
Silnik: byl ADY jest M52TUB28
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: kombi


- - -



Powrót do Silniki benzynowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości