Odcięcie zapłonu

Wszystkie informacje o silnikach benzynowych.

Moderator: Moderator

Odcięcie zapłonu

Postprzez Deejay » 9 cze 2007, o 10:49

Witam wszystkich!jestem właścicielem Golfa III 1.4 benzyna i mam pytanko odnośnie odcięcia zapłonu.mianowicie czy jest to ciężko zrobic i wogóle jak to zrobic.trzeba wziąć pod uwage moją praktycznie zerową wiedze o mechanice :oops: .proszę pomóżcie mi bo bardzo mi na tym zależy.z góry dzięki :-)
Avatar użytkownika
Deejay
Berbeć
 
Posty: 9
Dołączył(a): 4 cze 2007, o 10:43
Lokalizacja: El-city ( Elbląg )

Odcięcie zapłonu

 

Postprzez markus305 » 17 cze 2007, o 22:57

panie jedz do jakiegos elektryka ja zaplacilem u siebie tylko 50zl szkoda sie meczyc samemu
markus305
 

Postprzez jn » 20 sie 2007, o 09:24

może to i lepiej jechać do mechanika, ale można samemu coś wykombinować....ja na przykład w swoim 1,6 przerwałem jeden z przewodów dochodzących do cewki , wstawiłem przełącznik w dobrze ukrytym miejscu i tyle, działa chyba skutecznie bo jeszcze nikt nie znalazł przełącznika :)
jn
Czytacz
 
Posty: 28
Dołączył(a): 17 sie 2007, o 15:02
Lokalizacja: Łódź

Postprzez dziabi3 » 12 wrz 2007, o 19:28

mam terz golfa 1,4 i montowałem sobie alarm i jest mozliwe odciecie zapłonu i zarazem zasilania kluczowych elementów zapłonu i wtrysku a mianowicie są 2 kable w skrzynce z bespiecznikami

kabel zasilania 10 amper czerwono zułty przewud pompy paliwa znajdujący sie w złączu czerwonym h1 w skrzynce z bezpiecznikami z tyłu


blokada silnika 30 amper przewód 2,5 mm2 czerwono czarny znajdujący sie w 10 stykowej wtyczce z tyłu bespieczników


dodam ze ja mam imobilajzer i alarm i wszystko tak podłaczyłem ze jedno nie odcina tego samego imobilajzer odcina zasilanie deski i wszystkich urzadzen zapłonowych i pompy wtryskowej i paliwa a alarm odcina wszystko co zwiazane z elektroniką i rozrusznikm

a sorki za błedy :-) :-) :-) :-)
Średnie spalanie 7,5>8l lpg /5,8l pb
dziabi3
Members
 
Posty: 513
Dołączył(a): 10 wrz 2007, o 20:40
Lokalizacja: ewewefwef

Postprzez Bartek » 12 wrz 2007, o 21:53

siemanko.jak chcesz to podjedz do mnie to sobie obejrzysz jak to mam zrobione.pozdro dla ziomka z elblaga hehe.
bartolassi
Avatar użytkownika
Bartek
Badacz tematu
 
Posty: 165
Dołączył(a): 27 mar 2007, o 11:03
Lokalizacja: Elbląg


- - - ozonowanie pomieszczeń kraków



Powrót do Silniki benzynowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości