obroty oraz uruchamianie silnika

Wszystkie informacje o silnikach benzynowych.

Moderator: Moderator

obroty oraz uruchamianie silnika

Postprzez mativw » 28 gru 2011, o 11:18

Witam!
Mam 2 problemy w moim Golfie 3 jest to rok '95 silnik 1.8 90KM TYLKO BENZYNA, a mianowicie:

1. Podczas jazdy (częściej po odpaleniu przy zimnym silniku) gdy staje na luzie na skrzyżowaniu obroty silnika wskakują na 2tys. i cały czas się utrzymują. Dopiero gdy odjadę to wszystko wraca do normy. Miałem ten przypadek ze obroty utrzymywały się 3tys. i nie spadały. Dodam ze jest to bardzo uciążliwe, gdyż zdarza się często. Czego to może być wina?

2. Ten problem zdarzył mi się 2 razy odkąd mam swojego golfa. (a mam go od marca 2011). Podczas uruchamiania silnika on odpala i nagle szybko gaśnie. i muszę próbować z 4-5 razy zanim silnik odpali normalnie i nie zgaśnie od razu. Dodam fakt ze mam immo pod siedzeniem, ale dam sobie rękę uciąć ze miałem włączone immo podczas tych feralnych odpalnień. Jakieś porady?

z góry dziękuje za pomoc. ;-)
mativw
Berbeć
 
Posty: 1
Dołączył(a): 28 gru 2011, o 11:00
Lokalizacja: Lublin

obroty oraz uruchamianie silnika

 

Postprzez Franeczek » 28 gru 2011, o 23:46

z tym gaśnięciem to filtry paliwa powietrza i powinno pomóc albo poprostu zła benzynka która nie widziała oktanów ;)
„Co się stanie gdy jadąc z prędkością światła włączysz przednie reflektory?”
Avatar użytkownika
Franeczek
Czytacz
 
Posty: 88
Dołączył(a): 3 gru 2011, o 12:46
Lokalizacja: Kraśnik
Rocznik: 1993
Silnik: 2.0 2E
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe


- - -



Powrót do Silniki benzynowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości