Nierówna praca silnika na gazie przy wolnych obrotach (1,8)

Wszystkie informacje o silnikach benzynowych.

Moderator: Moderator

Nierówna praca silnika na gazie przy wolnych obrotach (1,8)

Postprzez kedyp » 15 lis 2007, o 13:15

Gaz jest po przeglądzie i po wyregulowaniu wszytko bylo by ok gdyby praca silnika była by równa(spalanie w porządku, nie szarpie przy jeździe), na benzynie wszystko w porządku... jutro chce pojechać do tego zakładu gdzie robiłem przegląd i niech poprawia.

Proszę piszcie swoje spostrzeżenia na ten temat czy tez tak mieliście i czy jest jakieś lekarstwo na to.
kedyp
Berbeć
 
Posty: 15
Dołączył(a): 10 lis 2007, o 19:14
Lokalizacja: Poznań

Nierówna praca silnika na gazie przy wolnych obrotach (1,8)

 

Postprzez gczester » 15 lis 2007, o 15:14

terz man taki silnik i terz mi nie równo pracuje. Ja prubowałem walczyć z tym sam czasami byłolapiej ale po jakimś czasie z powrotem to samo. Chyba na gazie zaoszczędza się pieniądze ale traci na nerwach,ala jak znajdziesz pożądnego fachmana to może się z tym upora. Życzę powodzenia i daj znać jak byś coś wywalczył. POZDRAWIAM.
gczester
Czytacz
 
Posty: 60
Dołączył(a): 7 paź 2007, o 21:18
Lokalizacja: SKIERKI

Postprzez arek ryba » 15 lis 2007, o 15:55

ja też mam LPG w 1.8 jednak takich problemów nie mam. nierówna praca zalęzy od ustawienia gazu, i radził bym to zrobić.koszt ok 30zł.
Avatar użytkownika
arek ryba
Members
 
Posty: 701
Dołączył(a): 24 paź 2007, o 11:24
Lokalizacja: grudusk

Postprzez kedyp » 16 lis 2007, o 19:06

ok wszystko sie zgadza ze trzeba wyregulować ale ja bylem na przeglądzie gazy, wymienili filierek powietrza i wyregulowali tak mi powiedziano...
i co z tym fantem zrobić ???? :-/
#### KedyP ####
Golf MK3 1.8 90PS GL
kedyp
Berbeć
 
Posty: 15
Dołączył(a): 10 lis 2007, o 19:14
Lokalizacja: Poznań


- - -



Powrót do Silniki benzynowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości