nie równa praca silnika golf 3 1.4 1992 pomocy

Wszystkie informacje o silnikach benzynowych.

Moderator: Moderator

nie równa praca silnika golf 3 1.4 1992 pomocy

Postprzez lucjandikers » 4 lip 2013, o 22:49

witam serdecznie wszystkich jestem lucjan i mam problem mój golf nie pracuje równo na wolnych obrotach falują i szarpie silnikiem , gdy jade to wyłacza sie silnik i włacza a na wolnych obrotach nie pracuje równo co to moze byc? silnik 1.4 1992 r , wymieniłem kable wn, cewke , filtr paliwa , swiece,pompe paliwa wyjąłem i pracuje normalnie, i przewód który idzie to pompy hamulcowej i do silnika też zobaczyłem czy nie ma gdzies pękniecia jest dobry , w kopułce wyczysciłem palec, wtryskiwacz lukałem czy nie jest zabrudzony jest okey i nic.... kupiłem go i zaczał tak robic... i nie odpala za 1wszym razem dopiero za 2 lub 3 i najlepiej z gazem lekko bo bez gorzej...obojętnie czy ciepły czy zimny tak mi sie wydaje,ma taki dzwiek jak by pierdział... ? co jest grane??
lucjandikers
Berbeć
 
Posty: 2
Dołączył(a): 4 lip 2013, o 22:45
Lokalizacja: rybnik

nie równa praca silnika golf 3 1.4 1992 pomocy

 

Postprzez prezesik » 5 lip 2013, o 07:22

a jak chodzi silnik po odpięciu wtyczki z czujnika temperatury (pod aparatem zapłonowym)?
Avatar użytkownika
prezesik
Members
 
Posty: 4869
Dołączył(a): 25 lut 2008, o 20:06
Lokalizacja: Łęczyca

Postprzez lucjandikers » 5 lip 2013, o 13:01

jak na zimnym silniku odpiąłem wtyczke z czujnika temperatury to auto gasło a jak sie zagrzał silnik to po odpięciu tej wtyczki auto przerywało jeszcze bardziej jak spowrotem wpiąłem wtyczke to samochód miał duże obroty ale tylko raz sie tak stało a tak to dalej przerywa hm?

[ Dodano: 2013-07-05, 12:02 ]
więc co to może byc winne?

[ Dodano: 2013-07-05, 13:06 ]
od kolegi z golfa 3 silnik 1.8 wziąłem czujnik temperatury bo pasował i do swojego golfa włożyłem i dalej tak samo chodzi czyli przerywa...... więc to też nie to
lucjandikers
Berbeć
 
Posty: 2
Dołączył(a): 4 lip 2013, o 22:45
Lokalizacja: rybnik


- - -



Powrót do Silniki benzynowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości