Nie pali :/ 1.6 75KM

Wszystkie informacje o silnikach benzynowych.

Moderator: Moderator

Nie pali :/ 1.6 75KM

Postprzez KamiL :D » 16 sty 2016, o 16:44

Witam
Problem polega na tym że padł mi rozrusznik w czasie gdy zaczął on szwankować rypała mi się jak wcześniej wydawało się przepustnica, gdy jechałem co jakiś czas nagle obraty spadały i gaz w podłoge i nic musiałem pogazować (pedałem) i nagle go odmuliło, kilka razy całkiem zgasł, nie fajne połączenie bo czasami jak mi zgasł rozrusznik akurat też się przyciął, przed wczoraj wsiadłem do środa jak już z 5 minut ciągłego kręcenia rozrusznik złapał to pierwszy raz mi się tak stało że rozrusznik kręcił ale nie chciał zapalić, próbowałem z drugiego biegu ale nic nie pomogło. Dzisiaj próbowałem na hol i go odpalić ale nie odpala, całe sprzęgło puszczone a silnik nic, rozrusznik jest na etapie wymieniania ale martwi mnie co to może być że nie pali, dodam że paliwo jest i przepustnica czyściuteńka bo byłem pewny że to to i sprawdzałem dziś,przewody nie dawno zmieniane a świece tylko czyszczone drucianką bo złe kupiłem a czasu brak, wie ktoś co to może być ? kolega mówił że może silniczek krokowy aaa i dodam jeszcze że bardzo czuć paliwo kolo auta ale wycieku nigdzie nie ma. Bardzo proszę o pomoc
Avatar użytkownika
KamiL :D
Czytacz
 
Posty: 39
Dołączył(a): 6 mar 2013, o 18:59
Lokalizacja: Kraków

Nie pali :/ 1.6 75KM

 

Re: Nie pali :/ 1.6 75KM

Postprzez GolfiarzJR » 16 sty 2016, o 19:54

Na popych to chyba z 3 biegu się startuje , jakie masz oznaczenie silnika? w niektórych krokowy jest razem z przepustnica wiec jak to dobre to chyba krokowy tez (chyba) , moze być winnien sam rozrusznik to że kręcił nie znaczy że odpali
Avatar użytkownika
GolfiarzJR
Administrator
 
Posty: 1466
Dołączył(a): 11 maja 2014, o 19:52
Lokalizacja: Świetochłowice
Rocznik: 1984
Silnik: 2.5
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Re: Nie pali :/ 1.6 75KM

Postprzez KamiL :D » 16 sty 2016, o 20:17

AEE 1.6 75 KM
Avatar użytkownika
KamiL :D
Czytacz
 
Posty: 39
Dołączył(a): 6 mar 2013, o 18:59
Lokalizacja: Kraków

Re: Nie pali :/ 1.6 75KM

Postprzez KamiL :D » 24 sty 2016, o 21:49

Problem rozwiązany, rozrusznik jednak był okej, kable zaśniedziałe od alternatora i rozrusznika,
plus masa od cewki się spaliła i cewke też szlag trafił ;) można zamknąć temat
Avatar użytkownika
KamiL :D
Czytacz
 
Posty: 39
Dołączył(a): 6 mar 2013, o 18:59
Lokalizacja: Kraków


- - -



Powrót do Silniki benzynowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości