Nie odpala silnik pomocy

Wszystkie informacje o silnikach benzynowych.

Moderator: Moderator

Nie odpala silnik pomocy

Postprzez mateuszz.86 » 19 gru 2011, o 16:12

a wiec jestem tu nowy wiec na poczatek sie przywitam .

Wiec mam problem z odpaleniem mojego golfika 3 silnik 1.4 na gazie . zostawilem autko wieczorkiem jak wrocilem z pracy wszystko bylo ok palil jezdzil rano podchodze chce odpalic a tu lipa :/ golf kreci ale nie odpala wymienione zostaly kable i swiece i dalej nic wiec postanowilem go zaciagnac do mechanika . U mechanika stal okolo 3 dni i dlaej nic mechanik nie wiedzial co jest grane ale powiedzial mi ze niedochodzi prand do kostki ktora wchodzi do cewki zaplonowej :/ i teraz kilka pytan :P

1 . co moze byc przyczyna nieodpalania auta
2. naprawie to sam czy musze do elektryka zaciagnac


mam nadzieje ze ktos juz to studiowal bo ja juz nie mam sil a auto potrzebne mi jest do roboty POMOCY !!!!!
mateuszz.86
Berbeć
 
Posty: 7
Dołączył(a): 19 gru 2011, o 16:03
Lokalizacja: Bochnia

Nie odpala silnik pomocy

 

Postprzez arthorius » 19 gru 2011, o 16:25

Sprawdź kopułkę. Gdzieś czytałem, że nawet wymiana palca nie pomagała. Lecz jeżeli brak prądu to może jakiś bezpiecznik poszedł.
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
arthorius
Badacz tematu
 
Posty: 311
Dołączył(a): 7 lip 2011, o 11:51
Lokalizacja: Centrum

Postprzez mateuszz.86 » 19 gru 2011, o 16:31

nio kopulke warto sprawdzic ale jak prad nie dochodzi nawet do cewki to na swiecach i na kopulce nie bedzie go napewno :) tez stawiam na bezpiecznik albo przekaznik :]
mateuszz.86
Berbeć
 
Posty: 7
Dołączył(a): 19 gru 2011, o 16:03
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez Diego » 19 gru 2011, o 19:02

posłuchaj sprawdz tą złaczkę na silniku, kabli elektycznych taka czarną puszkę, jest z dóch cześci skręcana. wiec odkręca sie i zkreca. ja miałem tak ze była nie do konca dokrecona i krecił wszystko a nie odpalił. ile ja sie na grzebałem a wystarczyło ja dopiąć dokrecic :-) sprawdz moze to to
Diego
Czytacz
 
Posty: 111
Dołączył(a): 3 lis 2009, o 23:51
Lokalizacja: Małopolska

Postprzez mateuszz.86 » 19 gru 2011, o 19:26

mozesz jakies foto dodac albo gdzie to sie mniej wiecej znajduje bo narazie nie kumam o co kaman :P heheh
mateuszz.86
Berbeć
 
Posty: 7
Dołączył(a): 19 gru 2011, o 16:03
Lokalizacja: Bochnia


- - -



Powrót do Silniki benzynowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 25 gości