Nie działający pływak

Wszystkie informacje o silnikach benzynowych.

Moderator: Moderator

Nie działający pływak

Postprzez Xario » 4 mar 2015, o 16:20

Witam.
Posiadam golfa 3 z silnikiem 1.8 (90 koni) i mam pewien problem który niestety nie wiem jak naprawić albo raczej troszkę się boję tam grzebać, a dokładnie chodzi o to iż jak mamy ten koszyk w baku w którym znajduje się pompka idą 4 kabelki, 2 do pompy paliwa i 2 do pływaka, jedna z tych blaszek do których wpinamy jest po prostu gdzieś zerwany i nie wiem jak to tam naprawić (wiadomo nie chce zwarcia tam żadnego bo może się źle skończyć) czy ktoś wie jak to naprawić ? wyciągnąć ten koszyk i to lutować ? czy może jakieś inne pomysły ?
Xario
Berbeć
 
Posty: 11
Dołączył(a): 17 sty 2014, o 21:30
Lokalizacja: śląsk

Nie działający pływak

 

Postprzez Banita95 » 4 mar 2015, o 16:52

Xario, Pewnie masz przerwany kabelek ja tam w borówce miałem zdejmij kanapę/wykładzinę i szukaj tego kabelka pewnie po tylu latach się przerwał jbc pisz to pomogę co i jak bo już to przerabiałem :D
Avatar użytkownika
Banita95
Members
 
Posty: 860
Dołączył(a): 3 lis 2013, o 00:34
Lokalizacja: Pasłęk
Rocznik: 99
Silnik: 2.3
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Re: Nie działający pływak

Postprzez Golf Maniak » 4 mar 2015, o 23:52

Xario napisał(a):Witam.
Posiadam golfa 3 z silnikiem 1.8 (90 koni) i mam pewien problem który niestety nie wiem jak naprawić albo raczej troszkę się boję tam grzebać, a dokładnie chodzi o to iż jak mamy ten koszyk w baku w którym znajduje się pompka idą 4 kabelki, 2 do pompy paliwa i 2 do pływaka, jedna z tych blaszek do których wpinamy jest po prostu gdzieś zerwany i nie wiem jak to tam naprawić (wiadomo nie chce zwarcia tam żadnego bo może się źle skończyć) czy ktoś wie jak to naprawić ? wyciągnąć ten koszyk i to lutować ? czy może jakieś inne pomysły ?


Przedewszystkim żebyś nie zrobił sobie zwarcia odkręc klemy z akumlatora :) tak wyciągnij ten koszyk i polutuj sobie tą elektrykę.
Golf Maniak
Members
 
Posty: 1165
Dołączył(a): 4 lis 2012, o 09:30
Lokalizacja: Sosnowiec
Rocznik: 1997
Silnik: 1595 AFT
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe


- - -



Powrót do Silniki benzynowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości