Mulenie samochodu z rana ;/ i opadające obroty

Wszystkie informacje o silnikach benzynowych.

Moderator: Moderator

Mulenie samochodu z rana ;/ i opadające obroty

Postprzez Chudy155a » 14 paź 2014, o 22:17

Witam kupiłem mk3 z 1.6 75km na nowy projekt ale aktualnie mam problem zauważyłem że codziennie rano gdy wyjeżdzam mam z nim problemy otóż gdy chce wyjechać muli go tzn muszę mu dać powyżej 2 tys obr żeby nie zgasł przy ruszaniu bo jak dotknę delikatnie gazu to spadają tak jak by go muliło i poszarpuje przy jeździe przez pierwsze 100-200 metrów tak jak by wydmuchał coś z układu i jest ok , nie wiem o co chodzi a z tymi obrotami tak cały czas jest delikatne dotknięcie powoduje że najpierw opadna(przymuli go) a potem się podniosą
Avatar użytkownika
Chudy155a
Badacz tematu
 
Posty: 152
Dołączył(a): 25 kwi 2014, o 12:40
Lokalizacja: Czerwionka

Mulenie samochodu z rana ;/ i opadające obroty

 

Postprzez pawlacz » 15 paź 2014, o 08:23

Ostatnio mialem ten sam problem ze jak delikatnie dodalem gazu na luzie to go zmulało do zera praktycznie, pojawilo sie to po tym jak wjechalem pare razy w duze kałużę i cos musialo zalac bo jak na nastepny dzien odpalilem to juz tego nie bylo, delikatnie przerywal ale go nagrzalem to ustąpiło i do tej pory nie mam juz z tym problemu.
Być może po nocy gdzies u ciebie wilgoc sie dostaje i szarpie.
pawlacz
Czytacz
 
Posty: 133
Dołączył(a): 26 maja 2013, o 12:21
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez prezesik » 15 paź 2014, o 08:55

Przed odpaleniem zimnego silnika zdejmij wtyczkę z czujnika temperatury. Jeżeli silnik odpali od strzała i będzie miał obroty ok. 1100 to masz czujnik do wymiany.
Avatar użytkownika
prezesik
Members
 
Posty: 4869
Dołączył(a): 25 lut 2008, o 20:06
Lokalizacja: Łęczyca


- - -



Powrót do Silniki benzynowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości