MK4 Wymiana przepływki

Wszystkie informacje o silnikach benzynowych.

Moderator: Moderator

MK4 Wymiana przepływki

Postprzez xGabrys » 2 sie 2014, o 09:20

Witam,
Ostatnio podczas jazdy auto straciło moc ja mu gaz a on mi zwalnia i trzęsie budą. Zjechałem na pobocze żeby sprawdzić o co kaman. Płyny ok cewki wymienione i dalej nie wiem co no to odłączyłem przepływkę i ku mojemu zdziwieniu auto zaczeło jechać choć nie wkręcało się na obroty.
Po podpięciu pod kompa wywaliło mi błąd :16486 - Mass Air Flow Sensor (G70): Signal too Low
P0102 - 35-00 - -

Na wpiętej i wypiętej przepływce błąd był. Odpalam auto na odłaczonej i podczas próby włożenia wtyczki auto gaśnie.
Dzis zakupiłem nową wykasowałem błąd i już się nie pojawia jednak auto na wpiętej przepływce nie chce odpalić nawet na wcisnietym pedale gazu.
Zrobiłem reset ECU (odłączyłem minus na godzine) fakt , że auto było rozgrzane ale dalej nie odpalało.
Nie wiem co jest... Już brak mi sił a jutro na rano do roboty ktoś ma jakieś pomysły co może być nie tak?
Co powinienem zrobić przy wymianie przepływki?

Golf 4 1.8t AGU

edit.
Przed chwilą udało mi się przy setnej próbie odpalenia auto w końcu załapało nic, że pedał gazu był na maxa wdepnięty. Auto na trasie się nie zbierało... Jak zwykłe 1.6 jechał. Po powrocie zgasiłem silnik i na tym koniec bo później już nie mogłem go odpalić
xGabrys
Czytacz
 
Posty: 22
Dołączył(a): 10 paź 2013, o 21:08
Lokalizacja: Koszalin

MK4 Wymiana przepływki

 

Postprzez Paweu » 3 sie 2014, o 11:05

xGabrys, To forum golf3.pl . Informacji o swoim problemie szukaj raczej na vwgolf.pl bądź golf4.pun.pl .

Tematu nie zamykam bo może ktoś się wypowie w temacie. Jednak posiadaczy mk3 z tym silnikiem zarejestrowanych na naszym forum można policzyć na palcach jednej ręki.

Proszę także o nie spamowanie i nie zakładanie kolejnego tematu. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Paweu
Members
 
Posty: 4281
Dołączył(a): 6 maja 2011, o 17:34
Rocznik: 1111
Silnik: 0.8
Paliwo: CNG
Nadwozie: cabrio


- - -



Powrót do Silniki benzynowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

cron