Jakie świece 1.8 AAM????

Wszystkie informacje o silnikach benzynowych.

Moderator: Moderator

Jakie świece 1.8 AAM????

Postprzez Uree » 28 lip 2007, o 19:40

Witam, mam w Golfie założoną instalację gazową, zrobiłem na niej ok 7 tyś i od niedawna zauważyłem że kiedy odpalam silnik rano, kiedy jest zimny, to chodzi nierówno i leci lekko czarny dymek z wydechu, dodam gazu i przerywa ale to wszystko dzieje się może około pół minuty do minuty, kiedy się silnik lekko rozgrzeje to jest wszystko w porządku. Podejrzewam, że to któraś ze świec na ssaniu nie daje rady i nie przepala dobrze ale nie wiem jakie świece mam założyć. Jaka musi być ich ciepłota, długość gwintu i w ogóle te parametry do tego silnika? Z góry dzieki za pomoc, pozdrawiam.
Uree
Czytacz
 
Posty: 46
Dołączył(a): 15 lip 2007, o 13:53
Lokalizacja: Bydgoszcz

Jakie świece 1.8 AAM????

 

Postprzez uli » 9 wrz 2007, o 15:30

po pierwsze proponowalbym ci wymienic kopulke i palec zaplonowy(palec to juz masz wypalony) te same objawy mialem i po wymienieniu tego odrazu byla poprawa swiece dadza ci w kazdym sklepie odpowiednie do seri silnika jakie podasz gdyz zazwyczaj przy sprzedazy czesci sprzedawca uzywa katalogow i dobierze Ci napewno odpowiednie 8-)
Avatar użytkownika
uli
Badacz tematu
 
Posty: 267
Dołączył(a): 14 sie 2007, o 11:37
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Uree » 9 wrz 2007, o 22:24

Jaki koszt jest tej kopulki i palca??Jakies roznice w osiagach moga byc po wymianie tych elementow?bo wydaje mi sie ze nie jest za mocny, chociaz moze juz sie przyzwyczailembo kazdy kto ze mna jedzie to mowi ze fruwa szybko.
Uree
Czytacz
 
Posty: 46
Dołączył(a): 15 lip 2007, o 13:53
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Bartek » 10 wrz 2007, o 15:44

siemanko.koszt jest nieduzy, a wymienic i tak to powinienes , a nawet musisz.pozdrawiam.
bartolassi
Avatar użytkownika
Bartek
Badacz tematu
 
Posty: 165
Dołączył(a): 27 mar 2007, o 11:03
Lokalizacja: Elbląg


- - -



Powrót do Silniki benzynowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości