golf3 się dłąwi brak mocy

Wszystkie informacje o silnikach benzynowych.

Moderator: Moderator

golf3 się dłąwi brak mocy

Postprzez bartek22 » 2 lis 2012, o 20:36

Siemanko wszystkim.
Mam od już kilu miesięcy dziwny problem i pozwole sobie go tutaj opisać.
Mój golf dławi sie przy ażdych obrotach i nie ma mocy, wciskam gaz i tak przyspiesza jak dosłownie próbowałbym jechać pod góre na 4 albo piątym biegu-gaz wciskam do dechy i strasznie muli i tak jest na każdym biegu ale najlepsze jest to zaznacze ze czasami idzie mi lepiej a czasami całkowicie padaka nie wiem już od czego to zależy. Z tego co starsałem sie zauważyć to rozgrzany idzie gorzej ale czasami i rogrzany idzie w miare.
Byłem u jednego mechanika postawił że to świece i przewody, sprawdzał też kopułke, palec no i okej wymienił nowe świece i przewody, co sie okazało? nic nie pomogło. Mówi że silnik padnięty. Pojechałem do drugiego mechanika podpiął pod kompa wykazało sonde lambda ale koleś usunął błąd i mówi że sonda działa prawidłowo i już tego błędu nie pokazuje ale mówi że i tak stawiałby na sonde. I inny zaś mechanik mówi że to nie silnik bo jakby to silnik to by mulił jednakowo. Inni zaś stawiają na filtr ale sugerowałem mechanikowi to mówi że nie przypuszcza żeby aż tak był zapchany.
I już nie wiem co to może być zaznacze też że olej mi bierze.
Mógłby ktoś coś polecić poradzić?
Jak coś to moje gg 906720 jak ktoś obeznany w temacie.
Pozdro
Avatar użytkownika
bartek22
Czytacz
 
Posty: 57
Dołączył(a): 10 cze 2012, o 15:40
Lokalizacja: FZA

golf3 się dłąwi brak mocy

 

Postprzez trojeczkaGT » 2 lis 2012, o 21:14

masz inny temat z uszczelka wiec radze zrobic uszczelke i mulenie chyba ustapi bo moze tak trafilo uszczelke ze i olej i plyn "znika"
Aktualnie posiadam golfa III 1.9 TD umierajacego na ruda ospe i to >>> pozostale/chrysler-voyager-jaszczur-t77315.html a miałem tez audi 80 b4, byl tez golf III 1.8 GT i golf III kombi i vento.
Avatar użytkownika
trojeczkaGT
Members
 
Posty: 1745
Dołączył(a): 6 sie 2011, o 21:36
Lokalizacja: DDZ i DSW
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Dinuś » 3 lis 2012, o 23:33

sprawdz filtr powietrza jak wygląda , sprawdz czy pasek od rozrządu jest cały może przeskoczył , zapłon może być przestawiony , kompresje niech mechanik sprawdzi , może pompa paliwa nie daje danego ciśnienia , rzeczy może być od groma do sprawdzenia a moze to być pierdoła
Avatar użytkownika
Dinuś
Members
 
Posty: 1506
Dołączył(a): 29 wrz 2009, o 14:02
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Postprzez jasiu0997 » 4 lis 2012, o 00:25

a moze kat zapchany ?? bo wszystko idealnie pasuje :)
Mój Concept :serce: moj-golf/vw-mk3-cabrio-concept-by-jasko-t43936.html

<b>"Nie ważne fele, kolor, marka, produkcja zalewaj, pal, ruszaj"</b>
Avatar użytkownika
jasiu0997
Members
 
Posty: 1068
Dołączył(a): 27 lut 2012, o 00:56
Lokalizacja: Bytów

Postprzez pietrasiak2 » 4 lis 2012, o 09:24

Jak koledzy napisali . Podaj jeszcze kod motoru :-)
Avatar użytkownika
pietrasiak2
Members
 
Posty: 2043
Dołączył(a): 29 gru 2011, o 09:52
Lokalizacja: stryków


- - -



Powrót do Silniki benzynowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości