Golf 3 szarpie obroty

Wszystkie informacje o silnikach benzynowych.

Moderator: Moderator

Golf 3 szarpie obroty

Postprzez Maajki » 7 gru 2014, o 00:50

Witam od razu przepraszam, ale jestem tutaj nowy i czytałem u was już niektóre przyczyny, ale nic mi to nie pomogło.

Posiadam Golfa 1.6 97r benzynka problem tkwi w tym że golf od momentu kupna szarpał i to dość mocno no, ale nic z tym nie robiłem bo niby źle zapłon ustawiony no mówie okej kiedyś podjadę do mechanika to mi pod lampą ustawi no ale cóż golf stanął stracił iskrę zabrałem go do mechanika i padł czujnik halla został wymieniony cały zestaw w nim oraz cewka wymieniona bezpieczniki świece kable a golf nadal szarpie nie tak mocno jak kiedyś, ale czuć jak się jedzie takie szarpanie małe, które drażni strasznie niby zapłon ustawiony itp a nadal szarpie dodam też że po odebraniu go golf jedzie max te 120 i mogę mieć pedał do końca i on tak jedzie jak jechał po czasie wzrasta prędkość oraz to że przy 100 km/h szarpie dość mocno takie żabki robi więc jadę tak z 90 nie wiem co może być przyczyną jak wszystko wymienione i niby oki zastanawiam się czy dobrze zapłon ustawiony no i gdzieś czytałem że może filtr paliwa bo tak jakby dostawał za dużą dawkę. Sorki ze to tak rozpisałem no, ale sam nie wiem jak to ująć wie ktoś może coś jak z tym sobie poradzić.

Pozdrawiam.
Maajki
Czytacz
 
Posty: 45
Dołączył(a): 7 gru 2014, o 00:42
Lokalizacja: Polska

Golf 3 szarpie obroty

 

Postprzez sebastyanov » 12 gru 2014, o 01:32

Dokładnie mialem podobny problem. co do szarpania i dlawienia sie w trakcie jazdy makabra.. zero gwałtownego przyspieszenia bo szarpalo. okazalo się ze filtr paliwa byl tak brudny ze ledwo co z niego zlecialo po wyjeciu. po wymianie wszystko wrocilo do normy aha sprawdź rozrzad jeszcze czy pokrywa sie ze znakami i obowiazkowo do przejrzenia filtr powietrza swiece kable aparat i kopulka moze ma przebicie
sebastyanov
Czytacz
 
Posty: 100
Dołączył(a): 22 sty 2014, o 16:20
Lokalizacja: EKU

Postprzez pablomed » 19 gru 2014, o 23:06

kolego podaj typ silnika, niektóre mają czujnik położenia wału inne nie, bez tego porad dobrych nie dostaniesz, forum powie jak znaleźć typ silnika
pablomed
Members
 
Posty: 5992
Dołączył(a): 3 sie 2008, o 18:01
Lokalizacja: małopolskie


- - -



Powrót do Silniki benzynowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 13 gości