Golf 3 1.6 ABU brak mocy

Wszystkie informacje o silnikach benzynowych.

Moderator: Moderator

Golf 3 1.6 ABU brak mocy

Postprzez daniel9415 » 26 mar 2013, o 23:15

Witam, to mój pierwszy tego typu temat, także proszę o wyrozumiałość gdyby był w nieodpowiednim dziale. Mam następujący problem z moim goferkiem. Opiszę całą sytuacje. Jakieś 2 tygodnie temu miałem golfa zalanego wodą, znaczy no zamiast płynu chłodniczego woda. Nadchodziła noc a co za tym idzie mróz i spuściłem wodę co się okazało na 2gi dzień nie starannie bo przymarzła Mi pompka wodna. Samochód odpalił ale nie wchodził na obroty, pompka stała a pasek się ścierał co za tym idzie, przestawił się rozrząd.. Kupiłem nowy pasek, wsadziłem go dziś i samochód odpalił od pierwszego przekręcenia. Po jeździe próbnej okazało się że samochód nie ma kompletnie siły. Idzie jakby chciał an nie mógł. Pod górkę gdzie na 5 biegu mi lekko zwalniał dziś musiałem jechać na 3. Rozrząd ustawiony po znakach, może za bardzo naciągnąłem pasek ? Co może być ?
Avatar użytkownika
daniel9415
Czytacz
 
Posty: 84
Dołączył(a): 19 sty 2013, o 23:39
Lokalizacja: Młynary

Golf 3 1.6 ABU brak mocy

 

Postprzez prezesik » 27 mar 2013, o 10:03

daniel9415 napisał(a):może za bardzo naciągnąłem pasek ?
pasek powinno się przekręcić palcami o 90 stopni w miejscu między górnym a dolnym kołem zębatym. Jak zbyt naciągnięty to poluźnij, bo zajeździsz łożysko pompy wodnej.
Sprawdź jeszcze raz na znakach, czy oby na pewno są ok, najlepiej zapodaj jakieś foto jak wygląda sprawa znaków.
Avatar użytkownika
prezesik
Members
 
Posty: 4869
Dołączył(a): 25 lut 2008, o 20:06
Lokalizacja: Łęczyca


- - -



Powrót do Silniki benzynowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości