GAZ CNG w Golfie III

Wszystkie informacje o silnikach benzynowych.

Moderator: Moderator

GAZ CNG w Golfie III

Postprzez piotrex » 9 paź 2007, o 10:03

Miał ktoś styczność z gazem CNG.
Zakupiłem niedawno auto może ktoś pomoże, jakieś wskazówki bo mechanicy nie mają jak narazie pojęcia.
Piotrek
piotrex
Berbeć
 
Posty: 3
Dołączył(a): 9 paź 2007, o 09:54
Lokalizacja: Radom

GAZ CNG w Golfie III

 

Postprzez oizo » 9 paź 2007, o 11:08

w polsce jest kilka warsztatow ktore to montuja. wpisz na google cng i znajdziesz adresi no i nic innego jak wybrac sie w podroz do warsztatu. a co ci sie wogole z nim dzieje
oizo
 

Postprzez piotrex » 10 paź 2007, o 08:18

Nie nic się nie dzieje. Ale chciałem coś więcej wiedzieć na ten temat. Czytałem w necie ale ogólnie żeby ktoś zerknął czy nie trzeba coś wymienić. No narzie chodzi bez zarzutu ale lepiej dmuchać na zimne.
Piotrek
piotrex
Berbeć
 
Posty: 3
Dołączył(a): 9 paź 2007, o 09:54
Lokalizacja: Radom

Postprzez oizo » 10 paź 2007, o 12:07

nie widzialem jeszcze golfa na cng. zrob zdjecia gdzie masz butle jak to wyglada wogole. i gdzie to tankujesz bo malo stacji jest. pozdro daj jakies fotki. tez by mnie interesowalo zalozenie cng.
oizo
 

Postprzez marcinmayday » 10 paź 2007, o 13:04

słyszałem że jest to bzrdzo drogie ale jęździ się "za darmo" wiem że kirma montująca takie gazy jest w mielcu
w radomiu jest tylko jedna stacja tankowania takiego gazu i jest to na mzdik bo sporo autobusów jeździ na takim gazie w radomiu
pozdrawiam
marcinmayday
Czytacz
 
Posty: 43
Dołączył(a): 24 lip 2007, o 17:39
Lokalizacja: Skaryszew/Radom

Postprzez marcinmayday » 10 paź 2007, o 13:06

zapytaj na bazie mzdik może oni ci cos podpowiedzą
marcinmayday
Czytacz
 
Posty: 43
Dołączył(a): 24 lip 2007, o 17:39
Lokalizacja: Skaryszew/Radom

Postprzez piotrex » 12 paź 2007, o 10:00

Powiem wam że jeździ się prawie za darmo. Na pełnej butli 23m3 zrobiłem 380 km na trasie za 42 zł. Butla stalowa no i wada duża. Mam kombi tak bardzo mi nie przeszkadza. W nowych autach montują w podłodze podobno. Stacje powstają juz jak LPG kiedyś. No jest mały problem ale radze sobie mieszkam blisko Radomia a tam jedyna stacja cała dobe czynna.
Piotrek
piotrex
Berbeć
 
Posty: 3
Dołączył(a): 9 paź 2007, o 09:54
Lokalizacja: Radom


- - -



Powrót do Silniki benzynowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron