Gasnie na bezynie

Wszystkie informacje o silnikach benzynowych.

Moderator: Moderator

Gasnie na bezynie

Postprzez Damian1978 » 24 cze 2014, o 19:49

Witam ostatnio wymieniłem pompkę paliwa tylko niestety ułamał mi się ten króciec z powrotu paliwa ( w koszyczku) i porostu dałem tam bezpośrednio kawałek rurki , nie ten z pompki co daje ciśnienie paliwa tylko ten drugi moje pytanie jest takie czy oprócz ciśnienia paliwa od pompki powstaje też ciśnienie powrotne???? bo gdy po tej wymianie odpaliłem go to po jakiś 2 km. zgasł i za cholery nie moglem go odpalić a na gazie bez problemu prosze o pomoc

[ Dodano: 2014-06-24, 19:15 ]
http://www.fotosik.pl/dodaj-zdjecie/kro ... d77cb58bfc
Damian1978
Berbeć
 
Posty: 6
Dołączył(a): 14 cze 2014, o 21:21
Lokalizacja: Leszczyny

Gasnie na bezynie

 

Postprzez MiroGti » 24 cze 2014, o 21:08

czy to co na rysunku urwałeś ? Obrazek

[ Dodano: 2014-06-24, 20:19 ]
jak urwałeś to co jest przedłużeniem do środka pompy, tam gdzie jest obracana pompa , na dole jest sitko w takim zagłębieniu pod pompą do którego wlewa się paliwo z powrotu i jak go nie dałeś tak jak był to brakło paliwa bo wyssało z tego zagłębienia mimo że paliwo miałeś w baku . Może nie po ludzku napisałem ale dlatego ci zgasł bo mu brakło paliwa
dno baku na środku jest wgłębienie to tam mogło braknąć paliwa Obrazek
moj-golf/black-mk3-by-mirogti-t68213.html

Samochód jest dopiero wtedy szybki, kiedy rano stoisz przed nim i boisz się go otworzyć.
Nadsterowność wzbudza strach w pasażerach. Podsterowność – w kierowcy.
Jeżeli wszystko jest pod kontrolą jedziesz zbyt wolno.
Avatar użytkownika
MiroGti
Forumowy wyjadacz
 
Posty: 856
Dołączył(a): 28 sty 2014, o 20:04
Lokalizacja: KDA
Rocznik: 97
Silnik: 2.0 AGG GTI
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez Damian1978 » 24 cze 2014, o 23:05

dokładnie to !!! teraz muszę coś z tym zrobić jakiś nowy króciec morze stalowy lub mosiężny ale jaja normalnie dzięki wielkie za poradę :-)

[ Dodano: 2014-06-25, 20:35 ]
a czy ten wężyk jest bardzo istotny??? i musi być tak szczelnie podłączony ?? bo ja myślałem ze pompka ciągnie prosto z baku. chyba ze paliwo ma jakiś obieg zamknięty i wraca właśnie tedy w to miejsce co urwałem i wlewa się do tego koszyczka
Damian1978
Berbeć
 
Posty: 6
Dołączył(a): 14 cze 2014, o 21:21
Lokalizacja: Leszczyny

Postprzez MiroGti » 26 cze 2014, o 06:43

No właśnie po to jest tam ten wężyk od powrotu , bo tak to by był puszczony byle gdzie aby do baku i tyle a tak to wydaje mi się że powrotem chłodzona jest pompa paliwa przy okazji ,tak że zobacz czy jeszcze słychać pompe ?
moj-golf/black-mk3-by-mirogti-t68213.html

Samochód jest dopiero wtedy szybki, kiedy rano stoisz przed nim i boisz się go otworzyć.
Nadsterowność wzbudza strach w pasażerach. Podsterowność – w kierowcy.
Jeżeli wszystko jest pod kontrolą jedziesz zbyt wolno.
Avatar użytkownika
MiroGti
Forumowy wyjadacz
 
Posty: 856
Dołączył(a): 28 sty 2014, o 20:04
Lokalizacja: KDA
Rocznik: 97
Silnik: 2.0 AGG GTI
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez Damian1978 » 26 cze 2014, o 19:45

chodzi narazie nie jeżdżę nawet na gazie jutro to zrobię bo kopiłem nowa cześć pozdro
Damian1978
Berbeć
 
Posty: 6
Dołączył(a): 14 cze 2014, o 21:21
Lokalizacja: Leszczyny


- - -



Powrót do Silniki benzynowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Google Adsense [Bot] i 17 gości