Felerny czujnik oleju ?

Wszystkie informacje o silnikach benzynowych.

Moderator: Moderator

Felerny czujnik oleju ?

Postprzez Gorgus » 19 maja 2016, o 12:10

Witam wszystkich ;)
Posiadam golfa 3 1,4 AEX (+ sekwencja lpg stella) 95r. olej 10w40 valvoline maxlife, olej wymieniany okolo 3mc temu

pewien czas temu zauwazylem iz przecieka mi niebieski czujnik cisnienia oleju od góry,
pojechałem do sklepu i zakupiłem nowy czujnik DELPHI pasujący do tego modelu, i po wymianie jak juz sie rozgrzeje silnik to stojąc na swiatlach potrafi mi mrygac kontrolka oleju ( bez dzwieku tylko diodka sie zapala na desce ) po ruszeniu - gasnie. Zzasem jak stane na swiatlach albo na parkingu to potrafi nic sie nie zapalic ale zazwyczaj zaczynała mrygac , stan oleju sprawdzilem i jest w normie.
Pomyslalem ze ten czujnik delhpi jest walniety wiec pojechalem do innego sklepu i kupilem drugi nowy czujnik tym razem firmy EPS i objawy sa takie same .
Po wykreceniu tych nowych czujnikow a wsadzeniu mojego starego oryginalnego wszystko wraca do normy jednak przecieka od góry.

Czy miał ktos podobne objawy i wie co moze byc przyczyna ? Czy mozliwe ze dwa razy pod rzad trafilem na jakis felerny nowy czujnik ?
Pozdrawiam.
Gorgus
Berbeć
 
Posty: 2
Dołączył(a): 9 lis 2014, o 15:54
Lokalizacja: Łódź
Rocznik: 1995
Silnik: 1-4aex
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 5-drzwiowe

Felerny czujnik oleju ?

 


- - -



Powrót do Silniki benzynowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 7 gości