Dziwne Zachowanie przy zapalaniu?

Wszystkie informacje o silnikach benzynowych.

Moderator: Moderator

Dziwne Zachowanie przy zapalaniu?

Postprzez damianwwojdylo » 21 lip 2015, o 12:11

Witam,Koledzy mam otóż problem.Padła mi pompa paliwa i nie podawała paliwa.Więc kupiłem nowa że sklepu za 100 (szary kruciec ,więc poskładalem wszystko tak jak trzeba ( wymienialem już nie jedną pompę) a teraz na nowej jest problem z zapaleniem i dziwne zachowanie obrotomierza .Gdy chce zapalić muszę przekreślić z 6 razy klucznikiem, i tak na 2 sek zalanie po czym wskazówka obrót spadnie di 0 i się podniesie..trwa to dosłownie 3 lub 2 sek. ( ba starej palił obrazu nie trzeba było pompowac) tyle że była z czarnym kruccem).Kupiłem też zawór zwrotny wstąpiłem na zasilanu pompy zaraz za pompą i nic nie pomaga:/ niewiem stacyjka wymieniona pompa wymień.filtr też i przekaznik od pompy :zalamany:

Dodam,że najgorzej jest rano ,trzeba pompowac 6razy a tak to z 2 . Uszczelki na pompie dobrze pozakladane ,węże ok
damianwwojdylo
Berbeć
 
Posty: 3
Dołączył(a): 21 lip 2015, o 10:02
Lokalizacja: Dąbrowa Tarnowska
Rocznik: 1992
Silnik: 1.8 aam
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Dziwne Zachowanie przy zapalaniu?

 

Re: Dziwne Zachowanie przy zapalaniu?

Postprzez Paweu » 21 lip 2015, o 15:35

pytanie czy pompa daje odpowiednie ciśnienie. może wadliwa już w opakowaniu?
Avatar użytkownika
Paweu
Members
 
Posty: 4281
Dołączył(a): 6 maja 2011, o 17:34
Rocznik: 1111
Silnik: 0.8
Paliwo: CNG
Nadwozie: cabrio

Re: Dziwne Zachowanie przy zapalaniu?

Postprzez damianwwojdylo » 22 lip 2015, o 21:30

Rozebralemją dzisiaj i tak na moje oko ten plastik co jest sitko u dołu na wkładzie pompy jest lekko mniejsze w obwodzie niż stary wkład i być może ubywa BP z kosza i dlatego trzeba dobijać klucczykiem,, zamówiłam uszczelke większą ,zobaczymy jak będzie:)ciśnienie po manicki kosza z pompą ok


Witam strzał w 10 ,Zamontowałem większą uszczelke i problem zginął.dzięki temat zamykam:) Pozdrawiam
damianwwojdylo
Berbeć
 
Posty: 3
Dołączył(a): 21 lip 2015, o 10:02
Lokalizacja: Dąbrowa Tarnowska
Rocznik: 1992
Silnik: 1.8 aam
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe


- - -



Powrót do Silniki benzynowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości