dziwna substancja pod filtrem powietrza jakby zwarzony olej

Wszystkie informacje o silnikach benzynowych.

Moderator: Moderator

dziwna substancja pod filtrem powietrza jakby zwarzony olej

Postprzez radek1919 » 18 lis 2007, o 15:24

Drodzy właściciele cudownych III nurtuje mnie dziwna substancja pod filtrem powietrza i korkiem wlewu oleju na silniku jakby zwarzony olej ma konsystencję troche rozpuszczonego masła i jest jasno-żółta mam GOLFA 1.6 na wielopunkcie B,G sekwencyjny 1996 przebieg ok 190000 troche się cykam że ktoś cofnoł licznik 0 100000 i silnik jest do wyrzucenia pozatym jak jadę wolno czasami czyję w środku zapach jakby coś się paliło lub jakiś dziwny zapoach spalin nie mam pojęcia co to może :zalamany: być PROSZĘ O POMOC JESLI KTOS SIE SPOTKAŁ Z TAKIM PRZYPADKIEM

POZDRAWIAM
rado
radek1919
Czytacz
 
Posty: 22
Dołączył(a): 12 lis 2007, o 10:55
Lokalizacja: Świętokrzyskie

dziwna substancja pod filtrem powietrza jakby zwarzony olej

 

Postprzez ted3 » 18 lis 2007, o 17:05

Ta dziwna substancja to efekt nie dogrzanego s-ka. Normalka przy niskich temperaturach.Nie masz się czym przejmowa.Zakładam oczywiście, nie ubywa płynu w układzie chłodzenia. Odnośnie dziwnego zapachu zapachu sprzwdz,czy nie grzeje się czasami instalacja elektryczna,być może zapach pojawia się przy włączonym ogrzewaniu pojazdu.
ted3
Czytacz
 
Posty: 106
Dołączył(a): 26 cze 2007, o 10:57
Lokalizacja: wielkoplska

Postprzez radek1919 » 19 lis 2007, o 10:16

nio własnie smierdzi przy włączonym ogrzewaniu gdy zatrzymuje sie w miejscu musze tozbadć czy nie grzeje sie elektryka


Dzienks za posta odnośnie subtancji



POZDRO
rado
radek1919
Czytacz
 
Posty: 22
Dołączył(a): 12 lis 2007, o 10:55
Lokalizacja: Świętokrzyskie


- - -



Powrót do Silniki benzynowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości