dziwna maz na korku od wlewu oleju

Wszystkie informacje o silnikach benzynowych.

Moderator: Moderator

dziwna maz na korku od wlewu oleju

Postprzez czoper » 24 lis 2007, o 14:49

Witam wszystkich mam taki problem ze na korku od wlewu oleju osadza sie taka dziwna maz sprawdzalem olej i czysty jest wiec uszczelka pod glowica nie poszla mi wiem ze to moze byc separator oleju ale rozkrecilem go 30min temu i tam jest tego pelno(tej mazi) mam takie pytanie czy ktos to robil wczesniej albo mial taki problem jak ja :-( jak mozecie to odpiszcie i podzielcie sie doswiadczeniami bede wdzieczny ;-) a teraz ide dalej robic pozdro ;)
czoper
Czytacz
 
Posty: 42
Dołączył(a): 26 paź 2007, o 20:42
Lokalizacja: Lomza

dziwna maz na korku od wlewu oleju

 

Postprzez marko1967 » 24 lis 2007, o 18:44

temat poruszany wiele razy na tym forum wystarczy wpisać do wyszukiwarki co nas interesuje poczytaj to http://www.golf3.pl/topics9/dziwna-maz- ... iwna+ma%BC lub to http://www.golf3.pl/topics9/plyn-chlodz ... ight=ma%BC miłej lektury pozdrawiam
Avatar użytkownika
marko1967
Members
 
Posty: 1010
Dołączył(a): 20 sie 2007, o 19:39
Lokalizacja: Bydgoszcz

Maż

Postprzez Zbigniew Kędzio » 24 lis 2007, o 19:45

Może jest jeżdzony na krótkich odcinkach i silnik jest niedogrzany spróbuj jeżdzić na dłuższych odcinakch i dopiero sprawdzic jak nie zginie ta maż do może byc uszkodzona uszczelka pod głowicą lub pęknięta głowica lub blok
Zbigniew Kędzio
Czytacz
 
Posty: 47
Dołączył(a): 28 mar 2007, o 21:37
Lokalizacja: Danków

Postprzez ted3 » 24 lis 2007, o 19:52

Problem z tą mazią mają chyba wszystkie Golfy, które jeżdżą na kótkich odcinkach. Nie dajmy się nabrać na lipne naprawy nieuczciwym mechanikom.
ted3
Czytacz
 
Posty: 106
Dołączył(a): 26 cze 2007, o 10:57
Lokalizacja: wielkoplska

Postprzez hossbos » 28 lis 2007, o 23:25

Jezeli olej jest w normie plyn tez to powud jest jeden jezdzisz na krutkich odcinkach i silnik nie nadarzy sie grzac z tad ta mas mialem takie samy objawy
po jazach na dluszych odcinkach problem zginal.
hossbos
Czytacz
 
Posty: 21
Dołączył(a): 17 lis 2007, o 21:49
Lokalizacja: z internetu


- - -



Powrót do Silniki benzynowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 7 gości