Czujnik halla, kostka

Wszystkie informacje o silnikach benzynowych.

Moderator: Moderator

Czujnik halla, kostka

Postprzez RadMak » 10 wrz 2007, o 17:16

Czy ktoś wie gdzie mogę dostać ta kostkę z trzema przewodami, którą sie wpina w czujnik halla? Posaiadam Golfa III z motorem 1.4 . Prosze o pomoc, gdyż jeden z tych przewodów mi sie ukruszył przy kostce i połączyłem to na krótko ale nie wiem ile to wytrzyma. Jakby ktoś wiedział gdzie coś takiego moge dostac byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.

Stawiam zgrzewke piwa, jak ktoś mi zlokalizuje tą durną kostke :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
RadMak
Berbeć
 
Posty: 4
Dołączył(a): 22 sie 2007, o 11:40
Lokalizacja: Warszawa

Czujnik halla, kostka

 

Postprzez gregor » 10 wrz 2007, o 20:56

witam nie wiem gdzie można kupić jakiekolwiek kostki tego typu ale można to guwien... rozbroić i naprawić troszkę lepiej niż te twoje cuda bo podobny problem miałem ze światłami wstecznymi i udało się z dobrym skutkiem
gregor
Berbeć
 
Posty: 4
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 00:14
Lokalizacja: szczecinek

Postprzez RadMak » 10 wrz 2007, o 20:57

No tak, tylko jak to rozrobić i zrobić aby było dobrze :) ?
Avatar użytkownika
RadMak
Berbeć
 
Posty: 4
Dołączył(a): 22 sie 2007, o 11:40
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez gregor » 10 wrz 2007, o 21:12

po pierwsz trzba wydłubać tę niebieską gumeczkę od strony urwanego kabelka (malutki śrubokręcik i troszeczkę sprytu) po drugie trzeba wcisnąć jeszczemniejszy płaski śrubokręcik pomiędzy metalową część a plastik od drugiej strony wtuczki z czterech stron metalowej cząsteczki po to aby odblokować znajdujące się tam zatrzaskiuniemożliwiającewysówanie sie elementu z wtyczki ,po trzecie szczypcami wyciągamy to g... chwytając zaresztkę kabla,po czwarte przedłużamy kabeleczek za pomocą lutownicy, cyny i jakiegoś innego kabelka po tym wszystki m wsuwamy tospowrotem do środka pamiętając aby niebieska gumeczka została na kablu a nie w ręku i pamiętaj o poprawieniu zatrzasków naczęści metalowej ( tak można regenerować większość wtyczek VW
gregor
Berbeć
 
Posty: 4
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 00:14
Lokalizacja: szczecinek

Postprzez RadMak » 10 wrz 2007, o 21:23

no troche to dla mnie skomplikowane, być może, że sobie poradze, ale nadal szukam tej kostki kto pomoze z tym ????
Avatar użytkownika
RadMak
Berbeć
 
Posty: 4
Dołączył(a): 22 sie 2007, o 11:40
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez gregor » 10 wrz 2007, o 21:29

NIE JEST TO TAKIE TRUDNE JAK SIE MOŻE WYDAWĄC NAD PIERWSZĄ KOSTKĄ SIEDZIAŁEM 30 MIN A KOLESIOWI ROZBROIŁEM W 15 MIT A DALEJ TO JUZ Z GÓRKI ;-)
gregor
Berbeć
 
Posty: 4
Dołączył(a): 25 sie 2007, o 00:14
Lokalizacja: szczecinek


- - -



Powrót do Silniki benzynowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości