zalewa na benzynie

Wszystko o LPG

Moderator: Moderator

zalewa na benzynie

Postprzez bunia30 » 22 lip 2015, o 20:52

witam mam następujący problem , że mój samochód cięzko odpala na benzynie nie może wejść na obroty tak jak by dostawał za dużo paliwa . Gdy odłącze akumulator na noc to później przez jakiś dzień jest oki i znowu wszystko wraca. Byłem u mechanika powiedział że trzeba wymienić wtrysk , ja obstawiałem sondę. Wtrysk jak by był popsuty to i odłaczenie akumulatora by nic nie dało . Prosze o jakąś podpowiedz bo juz nie chce na darmo wsadzać w tego złoma kasy . Może mi wytłumaczycie jak samemu można sprawdzić czy sonda jest dobra
bunia30
Berbeć
 
Posty: 17
Dołączył(a): 20 lip 2015, o 17:44
Rocznik: 1993
Silnik: 1600
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 5-drzwiowe

zalewa na benzynie

 

Re: zalewa na benzynie

Postprzez MiroGti » 23 lip 2015, o 17:30

Ja bym obstawiał czujnik temperatury na krućcu ,spróbuj go odłączyć przed odpaleniem czy dalej będzie go mulić,bo sonda nie będzie miała wpływu na zimnym silniku,ona działa dopiero po rozgrzaniu silnika (katalizatora) .
moj-golf/black-mk3-by-mirogti-t68213.html

Samochód jest dopiero wtedy szybki, kiedy rano stoisz przed nim i boisz się go otworzyć.
Nadsterowność wzbudza strach w pasażerach. Podsterowność – w kierowcy.
Jeżeli wszystko jest pod kontrolą jedziesz zbyt wolno.
Avatar użytkownika
MiroGti
Forumowy wyjadacz
 
Posty: 856
Dołączył(a): 28 sty 2014, o 20:04
Lokalizacja: KDA
Rocznik: 97
Silnik: 2.0 AGG GTI
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Re: zalewa na benzynie

Postprzez bunia30 » 23 lip 2015, o 20:01

witam w tamtym roku czujnik był wymieniany na oryginalny chodzi ci o ten czujnik co jest na tym plastiku z termostatem
bunia30
Berbeć
 
Posty: 17
Dołączył(a): 20 lip 2015, o 17:44
Rocznik: 1993
Silnik: 1600
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 5-drzwiowe


- - -



Powrót do Silniki benzynowe (LPG)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości