Wskaźnik GAZu pytanie

Wszystko o LPG

Moderator: Moderator

Wskaźnik GAZu pytanie

Postprzez malkolm » 15 sty 2008, o 23:05

Ostatnio samochód sporo czasu spędza w garażu i zauważyłem takie cuś. Butle mam na 42 l. Zostawiłem samochód w garaży i wskaźnik na butli (półokrągły wskaźnik) pokazywał około 20%. Autko stało około 1.5 miesiąca w garażu , po czym patrzę a wskaźnik jest na 0%. Pojechałem na stację zatankowałem ok. 10 litrów ,a wskaźnik pokazał około 60%. Więc wynika że GAZ był, ale wskaźnik pokazywał ZERO. Czy to normalne, że przy długim "staniu" autka wskaźnik może pokazywać ZERO chociaż GAZ jest ??

Nie miałem czasu sprawdzić tego dokładnie bo byłem na krótko w mieście.
malkolm
Berbeć
 
Posty: 4
Dołączył(a): 15 sty 2008, o 22:50
Lokalizacja: Krynica

Wskaźnik GAZu pytanie

 

Postprzez stingeros » 16 sty 2008, o 01:46

wydaje mi sie ze moze...zmienia sie chyba konsystencja i plywak inaczej reaguje;/
*****************************
VW GOLF MK3 by STINGER
Avatar użytkownika
stingeros
Members
 
Posty: 532
Dołączył(a): 9 wrz 2007, o 12:53
Lokalizacja: Oświęcim

Postprzez opolanin » 16 sty 2008, o 09:52

wydaje mi sie ze nie ma co sie przejmowac , moj brat w poldku ma tak samo a jezdzi caly czas i nic sie nie dzieje jedyny fakt to ze nie wie ile ma gazu i ma stuki plywaka w butli, byl z tym u gazownikow i powiedzieli zeby jezdzic
opolanin
 

Postprzez stingeros » 16 sty 2008, o 21:21

dokladnie nie przejmuj sie....wszystkie te wskazniki co sa to sa niezle przeklamane...dopiero sekwencja daje pelne wskazanie:)
*****************************
VW GOLF MK3 by STINGER
Avatar użytkownika
stingeros
Members
 
Posty: 532
Dołączył(a): 9 wrz 2007, o 12:53
Lokalizacja: Oświęcim


- - -



Powrót do Silniki benzynowe (LPG)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość