Wczoraj wstawiłem sekwencje do mego Gti v8 i mam problem...

Wszystko o LPG

Moderator: Moderator

Wczoraj wstawiłem sekwencje do mego Gti v8 i mam problem...

Postprzez exspo007 » 9 lip 2008, o 11:20

Wczoraj wstawiłem sekwencje do mego Gti v8 i mam problem...
a mianowicie, na poczatku obroty sie wahały na gazie od 200 do 2000, na benzynie lekko silnik falowal. Pojechałem do goscia który montował mi gaz, kazał mi wymienic przepustnice.Przejechałem sie do kogoś innego żeby sprawdził to na vag. Okazało sie ze wszystko jest ok. zmienili mi palec, kopułkę i przewody. Na benzynie chodził elegancko a na gazie było dalej to samo podkręcili mi obroty do 1000, na gazie teraz faluje w granicach 100obr/min. No ale juz nie przygasa. ALE STRACIL MI MOC:( NA 1 DO 40KM/H ,2 65 KM/H 3 100KM/H.

Co moze byc tego przyczyna co zrobic zeby bylo jak wczesniej??
exspo007
Berbeć
 
Posty: 8
Dołączył(a): 28 paź 2007, o 14:17
Lokalizacja: Polska

Wczoraj wstawiłem sekwencje do mego Gti v8 i mam problem...

 

Postprzez czepi » 9 lip 2008, o 19:31

walić do gościa który zakładał Ci gaz. Na pewno zapłaciłeś ciężkie pieniądze za założenie instalacji więc niech teraz ustawią to co zepsuli...
Avatar użytkownika
czepi
Members
 
Posty: 825
Dołączył(a): 19 lis 2007, o 20:05
Lokalizacja: Cieszyn/Radlin

Postprzez exspo007 » 9 lip 2008, o 21:23

tylko teraz Pan ktory zakladal instalacje twierdzi ze to stabilizator bo i na benzynie obroty sie minimalnie wahaja. A teraz na zimnym silniku nie chce mi przerzucic wogole na gaz :/ dopiero po przejechcaniu kilometra mi przerzucilo i auto zgasło jak odpalilem ponownie zaraz wlaczylem gaz i obroty skacza od 200 do 2000 i zaraz gasnie chyba ze trzymam pedal gazu to trzyma obroty.

Ciekawe czy wymontuja mi ta instalacje juz za takie pieniadze bym posmigal troche na samej benzynie i przynajmniej ma kopa :)
exspo007
Berbeć
 
Posty: 8
Dołączył(a): 28 paź 2007, o 14:17
Lokalizacja: Polska

Postprzez czepi » 9 lip 2008, o 21:50

instalacja ma to do siebie że musi być zrobione przez dobrego fachowca... wtedy będzie ok. ja mam instalacje 2 generacji Landi Renzo założoną w 2003 roku i autko śmiga całkiem nieźle... początkowo chciałem ją zmienić na sekwensa (bo podobno przy wielopunkcie powinien być sekwens) ale powiedzieli że z całej instalki zostanie tylko butla więc raczej koszt prawie tak jak przy montażu nowej całkowicie. Stwierdziłem że nie ma sensu wydawać tyle kasy bo ta instalka dobrze się sprawuje. Wracając do tematu to jeśli przed zainstalowaniem LPG wszystko miałeś ok a po instalacji się popsuło to jest to ewidentnie wina montującego... należy z nim walczyć. Życzę powodzenia i pozdrawiam
Avatar użytkownika
czepi
Members
 
Posty: 825
Dołączył(a): 19 lis 2007, o 20:05
Lokalizacja: Cieszyn/Radlin

Postprzez exspo007 » 9 lip 2008, o 22:06

No dla mnie załozyli jakiegos włoskiego zenita, nie wiem czy to dobra instalacja ale dalem 2000 tys.

Dzieki za podpowiedz. Tylko jeszcze tak myślę nad tym stabilizatorem moze i to faktycznie ten stabilizator biegu jałowego... :(
exspo007
Berbeć
 
Posty: 8
Dołączył(a): 28 paź 2007, o 14:17
Lokalizacja: Polska

Postprzez czepi » 9 lip 2008, o 22:11

Wiesz co ja bym zrobił tak: dla świętego spokoju wymieniłbym ten stabilizator i jeśli to pomoże to świetnie a jeśli nie to kosztami wymiany stabilizatora trzeba by było tego gaziarza obciążyć. A w sumie najlepiej to do niego podjechać z tym stabilizatorem i niech to wymieni i wtedy już się nie będzie miał na co wymówić
Avatar użytkownika
czepi
Members
 
Posty: 825
Dołączył(a): 19 lis 2007, o 20:05
Lokalizacja: Cieszyn/Radlin

Postprzez dziabi3 » 11 lip 2008, o 17:21

jak na vag nie wykazuje błędów to ja bym stawiał na o ze facet coś zle poskładał i ma lewe powietrze albo odpieprzył kaszane totalną

jak chcesz to wy Bydgoszczy jest firma "auto gaz" Fordońska 2

oni mają taki mały garaż ale facet jest szybki i kumaty

tzn mi troszkę nie dokończył sprawy ale powiedział co mam zrobić najpierw zeby dojść do ładu z instalką

a ze ja sam lubię grzebać to zrobiłem

ja miałem lewe powietrze na gumie
Średnie spalanie 7,5>8l lpg /5,8l pb
dziabi3
Members
 
Posty: 513
Dołączył(a): 10 wrz 2007, o 20:40
Lokalizacja: ewewefwef

Postprzez exspo007 » 12 lip 2008, o 00:19

Ja jestem z Suwałk to troszke do Bydgoszczy kilometrow mam, jutro jeszcze jade wymienic przy nim ten stabilizator jak to nie da zadnego rezultatu to bede mowil zeby zabieral ta instalacje. Bylem jeszcze u nas w Hyundaiu i gazownik z stamtad patrzyl i mowil ze niema nawet kabla od podcisnienia z cylindra zalozonego co ma niby miec sekwencja, zeby komputer zczytal podcisnienie.

Dla zainteresowanych napisze jeszcze jak ta sprawa sie potoczy.
exspo007
Berbeć
 
Posty: 8
Dołączył(a): 28 paź 2007, o 14:17
Lokalizacja: Polska


- - -



Powrót do Silniki benzynowe (LPG)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 5 gości