Stag 100 - centralka przełącza ale jedzie na pb

Wszystko o LPG

Moderator: Moderator

Stag 100 - centralka przełącza ale jedzie na pb

Postprzez Mateoooo » 1 lut 2015, o 23:48

Witam serdecznie. Otóz mam taki problem. Wczoraj podjechałem pod stacje zatankowałem do pełna. Ok jadę pod sklep, robie zakupy i wyjezdzam. Mam załozony przełacznik do wyłączenia pompy pb. Więc tak zapalam normalnie na pb, dodaje gazu, przy ok 2tys obrotów słyszę pstryk i na przełączniku świeci się zielona dioda czyli na lpg przełączyło, wyłączam przyciskiem pompe pb i co się okazuje auto nie jedzie, myślę co jest.. patrze pod maskę - spalony bezpiecznik 7.5A na czerwonym grubszym kablu od lpg(nie w tej kostce od krokowca co są 2 bezpieczniki). Wymieniłem i ok wszystko chodzi. Tylko co jeśli nie miałbym wyłącznika od pompy paliwa? Jechał bym ciągle na pb myśląc ze jade na gazie, bo na przełączniku było wszystko ok. Co moze być tego przyczyną? przeciez nie powiniem mi się przełaczyc wgl na gaz jeśli padł bezpiecznik lub zgasnąć po przełączeniu na lpg
Mateoooo
Czytacz
 
Posty: 50
Dołączył(a): 3 lip 2011, o 15:00
Lokalizacja: Łańcut

Stag 100 - centralka przełącza ale jedzie na pb

 

Postprzez Emiczka » 3 lut 2015, o 14:02

mógł się spalić w trakcje. Miałam tą samą sytuacje tutaj przełącznik normalnie pokazywał, że jadę na gazie ale jeździłam na benzynie bo padł bezpiecznik. One mają to do siebie, że lubią się przepalać u mnie niestety paliły się bo miałam przy cewce trochę naderwany kabel ale jak ogarnęłam bezpiecznik już mi nigdy nie odskoczył. Dokładnie miałam ten sam silnik jak miałam takie rzeczy. :)
Także nie martw się
Avatar użytkownika
Emiczka
VIP
 
Posty: 2205
Dołączył(a): 10 lis 2011, o 13:42
Lokalizacja: Łódź
Rocznik: 2003
Silnik: 1.6 passat B5fl
Paliwo: PB
Nadwozie: kombi


- - -



Powrót do Silniki benzynowe (LPG)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

cron